Zajímavé akcie pro dnešní den

05.04.2016 15:24 | wa pe | Diskuze

Které akcie na trhu ve Spojených státech se dnes vyplatí sledovat? Které tituly budou mezi vítězi a které mezi poraženými?

Foto: Public Domain

 

Darden Restaurants DRI

Provozovatel restauračních řetězců Darden vykázal upravené výsledky hospodaření za poslední čtvrletí. Jeho zisk dosáhl výše 1,21 USD na akcii, což o 2 centy překonalo očekávání analytiků. Tržby ze zavedené pobočkové sítě za čtvrtletí v Darden vzrostly o 6,2 %.

 

Walgreens Boots Alliance WBA

Výsledky provozovatele sítě lékáren překonaly předpovědi o 3 centy na akcii s upraveným čtvrtletním ziskem 1,31 USD na akcii. To co nepotěšilo byly nepřesvědčivé tržby, které společnost vysvětluje aktuálně nepříznivým tržním prostředím. V závislosti na něm firma ohlásila program redukce nákladů a zefektivnění provozu.

 

Twitter TWTR

Podle zprávy agentury Bloomberg získala sociální síť právo vysílat přenosy ze čtvrtečních utkání Národní fotbalové ligy ve Spojených státech.

 

Walt Disney DIS

Společnost ohlásila, že ji opouští dosavadní provozní ředitel Tom Staggs. Ten byl přitom považován za korunního prince společnosti s dobrými vyhlídkami stát se jejím novým CEO. Staggs se údajně rozhodl odejít poté, co se dozvěděl, že představenstvo společnosti má v úmyslu vybrat nového výkonného ředitele z většího počtu kandidátů.

 

AT&T T

V Macquarie začali s pokrytím akcií této telekomunikační firmy s investičním doporučením „outperform.“ Společnost by dle očekávání analytiků měla v příštích letech vykazovat značný růst.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.