XAU/USD – technický výhled. Zlato i nadále posledních pár dní čelí tlaku vzhůru

04.07.2016 13:30 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Vzácný kov i nadále posledních pár dní čelí tlaku vzhůru, vykázáním pět po sobě jdoucích týdenních pozitivních svíček. Komodita byla znova testována na nejvyšší úrovni, která se vytvořila 23. června na $ 1358, ale nepodařilo se přerůst tuto významnou úroveň rezistence.

V návaznosti na agresivní rally žlutého kovu po referendu o EU, proběhlo v průběhu minulého týdne částečné zotavení nad silnou bariérou $ 1.250, což zahrnuje obojí 50-SMA i 200-SMA na denním grafu. I nadále se zlato pohybuje vzhůru a očekáváme v nejbližších dnech zlom nad překážkou $ 1358 a před zprávou o NFP z USA, což si vyžádá více agresivní posun směrem na klíčovou úroveň na $ 1390. Z technického hlediska, na denním grafu, se cena pohybuje vysoko nad třemi SMA (200-SMA, 100-SMA a 50-SMA) a technickými indikátory drženými v překoupené oblasti. Indikátor MACD roste s výraznou hybností a RSI oscilátor se pohybuje nad 70, což je dobrý býčí signál.

XAU/USD

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.