WTI Crude Oil – technický výhled; Z technické struktury je patrný další pohyb směrem vzhůru

14:26 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Lehká americká ropa (WTI - West Texas Intermediate) vytvořila druhý zelený měsíc v řadě a napadla hladinu rezistence $ 48.60. Během posledních dvou měsíců ropa stoupla o více než 14% a pronikla klesající trendovou čárou. OPEC oznámil minulou středu první výrobní škrt za 8 let a poukazuje na frustraci, kterou cítí ropné národy z 50% poklesu cen suroviny v posledních 2 letech.

Z technické struktury je patrný další pohyb směrem vzhůru, pokud dojde k průniku předchozího high na $ 48,60. V případě, že cena převýší posledním překážku, otevře se cesta k hladině rezistence $ 49.40. Na druhé straně, rebound z výše uvedené překážky povede cenu znovu k úrovni podpory $ 47,30. Kromě toho na 4 hodinovém grafu mělo 50-SMA býčí crossover s 100-SMA a 200-SMA, což je dobrý signál k nákupu pro obchodníky. Technické indikátory jsou zploštěné v pozitivním teritoriu. MACD oscilátor se pohybuje pod svou spouštěcí linii, ale je stále nad nulou, zatímco indikátor RSI se pohybuje mírně pod překoupenými oblastmi se slabou dynamikou.

WTI Crude oil

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.