Ve skupině průmyslových kovů byl pokles cen prakticky plošný kvůli nadále slabému výhledu čínského průmyslu (PMI ve zpracovatelském průmyslu vzrostl v listopadu jen nepatrně ze 48,3 na 48,6). Navíc došlo ke zhoršení výhledu amerického průmyslu (PMI se dostal v listopadu s hodnotou 48,6 poprvé za tři roky pod hranici 50 bodů), a ceny byly pod tlakem i z důvodu posilujícího dolaru.
Nejmenší pokles zaznamenala cena hliníku, když Alcoa oznámila omezení produkce. Naopak k dalšímu propadu došlo u ceny železné rudy, neboť velcí producenti pokračují v navyšování produkce, zatímco výroba oceli klesá jak v Číně, tak globálně.
Silně klesaly i ceny mědi a niklu.
I ceny zemědělských komodit byly pod tlakem posilujícího dolaru, ale jejich vývoj nebyl tak jednoznačný. USDA v listopadu zvýšila odhad globálních zásob kukuřice po letošní sklizni (zejména díky vyšším zásobám v Číně a USA), což spolu s klesající cenou pohonných hmot tlačilo cenu kukuřice dolů. Klesala i cena pšenice a rýže. V důsledku rekordní úrody v USA se zvýšil i odhad zásob sóji, jejíž cena tak stagnovala poblíž osmiletého minima. Naopak cena cukru pokračovala v růstu, když produkce v Brazílii byla meziročně nižší z důvodu využití vyššího podílu třtiny k výrobě bio etanolu. Cena kaučuku po několika měsících mírně vzrostla z mnohaletého minima.