Úspěšná spolupráce Gebrüder Weiss se společností eD system

16:16 | E V | Diskuze

eD system, přední distributor IT a spotřební elektroniky, získal v anketě Context ChannelWatch 2019 ocenění za nejlepší zákaznický servis a logistiku.

Ilustrativní obrázek
Foto: Gebrüder Weiss

V distribuci ke svým klientům využívá eD system služeb Gebrüder Weiss. „V anketě Context ChannelWatch 2019 získal eD system první místo hned ve dvou soutěžních kategoriích. Máme radost, že naše spolupráce přispívá i k zisku odborných ocenění našich klientů,“ říká Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss.

CONTEXT ChannelWatch je celosvětový online průzkum zaměřený na distributory a re-sellery. Poskytuje podrobné informace o chování, názorech a postojích prodejců. Již v roce 2015 se do průzkumu zapojilo více než 6 000 prodejců, anketa je pro distributory zdrojem cenných informací o prioritách prodejců nebo o jejich záměrech a aktuálních trendech na trhu.

V kategorii „Logistika“ a „Zákaznický servis“ se společnosti eD system dostalo nejvyššího ocenění v rámci České republiky. Gebrüder Weiss poskytuje tomuto distributorovi individuální logistické řešení postavené na základě požadavků eD systemu.

„eD system je naším dlouholetým klientem a naše spolupráce je příkladem individuálního a komplexního logistického řešení. Díky oboustrannému zájmu, koordinaci a profesionálnímu přístupu se nám daří poskytovat službu, se kterou je spokojen nejen samotný klient, ale především jeho vlastní zákazníci,“ říká Radomír Hrabovský, Branch Manažer pobočky Ostrava.

„Uvědomujeme si, že takového ocenění jsme zejména v logistice schopni dosáhnout jen se silným partnerem jako je Gebrüder Weiss CZ, který kvalitně doručuje zásilky našim zákazníkům jak v České Republice, tak i na Slovensku,“ říká Roman Dočkal, Manažer Logistiky eD system.

„Gratulujeme eD systemu k zaslouženému zisku jejich ocenění, vážíme si uznání a důvěry, které se nám od nich dostává. Těšíme se na pokračování našich obchodních vztahů,“ uvádí Jan Kodada.

Zdroj:Jiří Kolář, Knowcomm
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Expobank CZ podpořila NAUTIS

Ilustrativní obrázek

Reakce na Brexit a britské volby.

Ilustrativní obrázek

Kofola na včerejším setkání s investory blíže představila akvizici Korunní a Ondrášovky

Ilustrativní obrázek

Visa rozšiřuje přeshraniční platby pro spotřebitele i malé a střední podniky

Ilustrativní obrázek

Moneta: Akviziční cíl v číslech + komentář analytika

Ilustrativní obrázek

Franchisa roku 2018 zná své vítězeČti více
Ilustrativní obrázek

Burza v Německu přidává 1,31%

Ilustrativní obrázek

Ropný trh bude čelit přebytku v prvním čtvrtletí roku 2020, uvedla MEA

Ilustrativní obrázek

Saudi Aramco dosáhlo hodntoy 2 bilionů dolarů během druhého obchodního dne

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifický region se obchodoval smíšeně

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.