USD/JPY - Technický výhled; Cena uzavřela druhý negativní týden

11:41 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Během posledních osmi měsíců se pár USD/JPY ustálil v konsolidační oblasti s horní hranicí na úrovni odporu 114,40 a spodní hranicí na úrovni podpory 108,10. V současné době testuje 50-týdenní SMA a 200-ti týdenní SMA v rámci obchodního pásma. Pokud by byli býci natolik silní, aby ceny posunuli dále, očekávali bychom rozšíření na silnou úroveň 118,65. Při neschopnosti vytvořit býčí pohyb bychom poté měli očekávat posun dolů směrem k dolnímu pásmu nebo až do 100týdenního SMA, poblíž 110,50.

Foto: JFD Brokers

Ve střednědobém časovém horizontu cena ukončila dva negativní týdny po sobě a technické ukazatele se pohybují níže. MACD oscilátor se pohybuje slabě v blízkosti nulové linie a ukazatel RSI směřuje dolů v býčí zóně. Medvědí postoj je pro krátkodobé obchodníky potvrzen na denním časovém rámci.

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.