USD / JPY – technický výhled. Trend je i nadále sestupný

19.09.2016 17:16 | JFD Brokers Ltd | Diskuze

Pár USD / JPY provedl minulý týden jen malou akci a uzavřel se plochý kolem 102,00 , protože investoři opatrně očekávají nadcházející meetingy Bank of Japan a Federálního rezervního systému. Obojí se bude konat ve středu.

Dvojice byla obchodována v rámci jasně negativního primárního trendu, kterým stanovil jasné nižší high a nižší low od začátku roku 2015. Denní graf upozorňuje na jasnou úroveň rezistence odvozenou od 100-denní jednoduchého klouzavého průměru a spojnice sestupného trendu, v blízkosti 104.50. Z technického hlediska je tento trend nadále sestupný na základě střednědobého grafu a bude vyžadovat větší pullback, aby začal se směrem nahoru. Pro tuto chvíli bychom měli očekávat, že se dvojice zůstane pod kritickou úrovní, na 103,00. Během posledního měsíce následujícího po neúspěšném pokusu nad sestupným trendem a denním 100-SMA, se pár obchoduje v úzkém rozmezí, nachází podporu ze strany zóny 101,70 - 101.80. Dvojice krátce vzrostla na 102.46, kterou nepřekonala, ale rychle se vrátila na úroveň 102,00. 4-hodinový graf ukazuje, že cena zůstává omezena medvědí 50-SMA od začátku dne. Technické ukazatele se ve stejném časovém rámci obrátili níže, ale ne dost na to, aby podpořili další kroky, přesto dostačující pro omezení silnějšího poklesu.

USD/JPY

Zdroj:JFD Brokers
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.