USA: Index žádostí o hypotéky MBA -3 %

13:48 | M Z | 4 komentáře / 0 nových

Index žádostí o hypotéky MBA (25. ledna):
aktuální hodnota: -3,0 %
očekávání trhu: --
předchozí hodnota: -2,7   %

Zdroj: Reuters

Zdroj:Tomáš Novák Fio banka, a.s.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Mohu doporučit z vlastní zkušenosti realitní kancelář www.edoxreality.cz, se kterou jsem také prodával nemovitost, zavolala jsem na infolinku 800 503 305, kde se můžete na vše zeptat, ale také si tam domluvit schůzku.
Právě si to vůbec nedokáži představit, co to všechno obnáší, mohl bych se prosím zeptat, přes kterou realitní kancelář jste to nakonec řešil?
Zkoušel jsem prodávat byt na vlastní pěst v Praze, a to si nedokážete představit, kolik to zabere času, a výsledek 0, stejně jsem nakonec řešil prodej přes realitní kancelář, která dokázala najít kupce ve velice krátké době.
Zdravím, prosím neměl by tu někdo zkušenosti s prodejem nemovitosti v Praze? dokážete mi prosím poradit, zda se mi vyplatí prodávat sám? nebo bych měl raději oslovit realitní kancelář?
Vstoupit do diskuze

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.