Ty nejzajímavější akcie pro dnešní den. Smršť hospodářských výsledků stimuluje akcie Travelers, General Motors, American Express, Qualcomm atd

21.04.2016 15:19 | wa pe | Diskuze

Tyto akcie na burzách ve Spojených státech zažívají ještě před zahájením obchodování nejvýraznější pohyby a to většinou díky cílovým cenám nebo výsledkům hospodaření.

Foto: Public Domain

 

Travelers

Pojišťovna vykázala za první čtvrtletí zisk 2,30 USD na akcii a zklamala tak očekávání analytiků, kteří předpokládali 2,55 USD na akcii.  Ztráty společnost přičítá výhradně na vrub silným bouřkám, které v posledních týdnech způsobily záplavy v některých částech Texasu. Tržby společnosti byly nad očekáváním analytiků. 

General Motors

Automobilka vykázala za první čtvrtletí zisk ve výši 1,26 USD na akcii, což o 25 centů překonalo očekávání analytiků.  Stejně tak pozitivně překvapily i tržby společnosti. K vyšším ziskům GM pomohly vyšší prodeje jejích SUV a vozů s vyšší prodejní marží.

Southwest Airlines

Aerolinky vykázaly za čtvrtletí zisk 88 centů na akcii, tedy o 4 centy více než kolik analytici očekávali. Také tržby pozitivně překvapily.  Společnost těžila z nižších cen pohonných hmot a probíhající renovace své letecké flotily. 

Under Armour

Výrobce sportovního oblečení se ziskem 4 centů na akcii výrazně překonal očekávání analytiků. Firma se mohla ve čtvrtletí opřít o zvýšenou poptávku a uvedení na trh nových běžeckých a basketbalových bot. 

DR Horton

Developerská společnost vykázala za poslední čtvrtletí zisk 52 centů na akcii, což překonalo očekávání analytiků o 5 centů, stejně tak pozitivně překvapily i tržby. 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.