Ty nejzajímavější akcie pro dnešní den. Akcie Bank of America po výsledcích oslabují, akcie Delta Air Lines naopak posilují

15:18 | wa pe | Diskuze

Chcete vědět, které akcie se těsně před otevřením burzy ve Spojených státech obchodují nejbouřlivěji?

Foto: Public Domain

 

Bank of America

Druhá největší banka v USA podle objemu spravovaných aktiv v prvním čvtrtletí vykázala zisky 21 centů na akcii, tedy o 1 cent více, než kolik činila očekávání. Stejně tak analytiky příjemně překvapily tržby. V meziročním srovnání však došlo k výraznějšímu poklesu kvůli menším tržbám z obchodování a nízkým úrokovým sazbám.

BlackRock

Investiční společnost vykázala za čtvrté čtvrtletí upravený zisk ve výši 4,25 USD na akcii, což bylo o 4 centy po očekáváním analytiků.  Stejně tak tržby společnosti s největším objemem spravovaného kapitálu na světě nedosáhly původních odhadů Wall Street. Výkonný ředitel Larry Fink výsledky komentoval jako důsledek nepříznivého tržního prostředí. Společnost ohlásila 5% nárůst své čtvrtletní dividendy. 

Delta Air Lines

Aerolinky vykázaly za poslední čtvrtletí zisk ve výši 1,32 USD na akcii a o 2 centy tak pozitivně překvapily analytiky. Naopak tržby dopadly především vlivem silnějšího dolaru pod očekáváními.

CME Group

Provozovatel burz ohlásil, že na konci roku uzavře své burzovní parkety v New Yorku a Chicagu z důvodu nízkých objemů transakcí.  CME tímto končí se systémem otevřeného přihazování na obchodování s futures.

Gap

Maloobchodní řetězec s oblečením jmenoval Soniu Syngalovou novou prezidentkou své divize Old Navy.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.