Top výnosné akcie, které jsou výhodně k mání

10.10.2016 15:40 | Ne Ro | Diskuze

Současný výzkum analytiků ze Stifel naznačuje, že by se investoři mohli začít poohlížet po akciích tabákového průmyslu, které byly nemilosrdně potrestány - koneckonců dvě z největších značek této branže upsaly dvojciferné hodnoty.

Foto: w4t

Taktéž některé z top telekomunikačních akcií i akcií základní spotřeby zaznamenaly nemalý propad. Databáze analytiků z Merrill Lynch nabízí některé výnosné akcie, které sice pokles zasáhl, které však mohou představovat dobrou příležitost pro investory. Investiční doporučení analytiků ze Stifel na akcie všech níže uvedených společností je na "Buy".

AT&T

Tato společnost sice letos zaznamenala neuvěřitelný run, nicméně za necelých šest předchozích týdnů její akcie oslabily o více než 10 %. Společnost AT&T Inc. (NYSE: T) je světově největší poskytovatel placené TV se zákazníky jak ve Spojených státech amerických, tak i v jedenácti zemích Latinské Ameriky. V USA má bezdrátová síť AT&T nejsilnější a nejspolehlivější 4G LTE signál. Zmiňovaná společnost pomáhá firmám po celém světě zlepšit mobilitu a utvořit bezpečná cloudová řešení jejich zákazníků. Akcie společnosti se obchodují velice levně, a to na 14,3násobku očekávaných zisků v roce 2016. Společnost nadále rozšiřuje uživatelskou základnu. Analytici vidí silné katalyzátory, které by mohly zvýšit poptávku: DirecTV Now a Mobile, “Data-Free TV” pro předplatitele DirecTV/U-verze atp. Mnoho z analytiků Wall Street věří, že citovaná společnost má dobře našlápnuto a že má k dispozici dodatečnou kapacitu LTE i možnost investovat do rozmístění dalších malých jednotek. Top analytici Wall Street citovali pozitivní zprávy společnosti AT&T, které se týkaly free cash flow, zlepšování videa a širokopásmového přenosu ještě do konce letošního roku. Nabídky nových pokrytí jsou očekávány následující měsíc. Investoři dostávají dividendu ve výši 4,91 %. Cílová cena akcií podle analytiků z Merrill Lynch je 46 USD. Očekávání analytiků Wall Street je 42,83 USD. 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.