Top akcie s ratingem výhradně na Buy

14:25 | Ne Ro | Diskuze

Níže je představena pětice top akcií, které mají investiční doporučení výhradně na Buy a disponují velkým růstovým potenciálem.

Ilustrativní obrázek
Foto: Public Domain

Americký akciový trh má za sebou nedávný propad. O to víc užitečnější se může jevit pět následujících akcií, výrazně doporučených ke koupi. Jakýkoli propad totiž s sebou přináší dobrou příležitost ke koupi. V těchto případech je však vždy zapotřebí správně rozpoznat, kterých konkrétních akcií se ona skvělá kupní příležitost týká - a kterých nikoli.

Níže uvedené akcie pěti společností pokryli analytici více analytických firem, přičemž všichni je hodnotí výhradně s investičním doporučením na Buy. A navíc u všech těchto pěti akcií analytici jednomyslně uvádějí, že disponují velkým růstovým potenciálem. Tady jsou:

Iovance Biotherapeutics (IOVA)

Akcie společnosti Iovance Biotherapeutics obdržely během posledních tří měsíců celkem 6 investičních doporučení, a všechny na Buy. Analytici se domnívají, že tato akcie má potenciál posílit oproti své aktuální ceně o 32 %.

Jde o biotechnologickou společnost, zaměřenou na inovativní boj s rakovinovými onemocněními. Společnost před nedávnem zveřejnila předběžná data ke dvěma probíhajícím klinickým zkouškám. Analytici zareagovaly na pozitivní zprávu salvou investičních doporučení na Buy a navýšením cílové ceny. Jedním z těchto analytiků byl Mark Breidenbach z Oppenheimer.

Breidenbach vysvětluje, že fáze 2 klinicky testovaného léčiva LN-145 odhalila 50% objektivní míru odezvy u dvou pacientek s rakovinou děložního čípku a 38% míru odezvy u osmi pacientů s karcinomem v oblasti hlavy a krku (SCCHN). Investoři by si měli uvědomit, že takto dobré průběžné výsledky mohou výrazně snížit rizikovost produktové řady Iovance v horizontu příštích 12 až 18 měsíců.

Na základě těchto povzbudivých předběžných dat a zvýšené operační volnosti společnosti Iovance ve vývoji léčiv LN-144 a "N-145 TIL se analytici z Oppenheimer rozhodli její akcii potvrdit investiční doporučení na Outperform a cílovou cenu zvýšit na 19 USD.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.