Technické úrovně a krátkodobý výhled pro měnové páry EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD, NZD/USD, USD/JPY podle analytiků UOB

04.10.2016 10:29 | wa pe | Diskuze

Kam se nyní vydají měnové páry EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD, NZD/USD, USD/JPY a na které technické úrovně by si nyní forex obchodníci měli dát pozor, radí analytici UOB.

Foto: Allan Ajifo

EUR/USD

Neutrální výhled

Většina indikátorů vykazuje tlumené hodnoty analytici proto zachovávají na páru neutrální výhled v obchodním pásmu 1.1120/1.1290.

GBP/USD

Sestupný výhled

Přestože analytici zachovávají na páru medvědí výhled, lehkost s jakou byla včera prolomena podpora na úrovni 1,2865 je rozhodně překvapivá.  Další support se na páru předpokladá na úrovni postbrexitového minima v oblasti 1,2795/00. Rozhodné proražení této linie by otevřelo cestu k psychologické hranici 1,2700. 

AUD/USD 

Neutrální výhled

Minulý pátek poklesl pár na minimum 0,7588, od té doby však došlo k výraznému zotavení.  Nicméně pouze denní závěr nad současným maximem 0,7710 by naznačoval přechod do býčí fáze.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.