Technická analýza nastavila úrovně pro tyto měnové páry EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, AUD/USD, NZD/USD - UOB

15:46 | Ne Ro | Diskuze
Foto: Web4Trader

EUR/USD:

Posun výhledu od neutrálního k medvědímu pro pár EUR/USD. Pohyb k cíli 1,0950.

Analytici v nedávných aktualizacích zdůrazňovali, že denní závěr pod 1,1120 by změnil výhled pro EUR na medvědí. Podmínka byla splněna včera, kdy EUR prudce pokleslo během nočního obchodování a v současnosti balancuje okolo příští velké podpory, blízko 1,1040/45 (menší minimum počátkem srpna a úroveň podpory vzestupného trendového kanálu). Na základě současného momentu by pohyb pod tuto úroveň nebyl překvapující a obrátil by pozornost směrem k 1,0950, těsně následovanou minimem 1,0910 v den Brexitu. Pokud současná cenová akce představuje potvrzení proražení, pak jakékoli krátkodobé zotavení by mělo být pouze mírné a nemělo by se pohnout zpět nad hodnotu 1,1140/45.

GBP/USD:

Medvědí výhled pro pár GBP/USD. Příští podpora na úrovni 1,1500.

Další výraznější podporu by páru měla poskytnout až úroveň 1,1500, přičemž to podle současné situace nevypadá, že bude dosažena v krátké době.  Celkově, pouze pohyb zpět nad 1,2470 (upraveno z 1,2610) by naznačoval, že současná medvědí fáze GBP skončila.

USD/JPY:

Býčí výhled. Rostoucí riziko krátkodobého vrcholu (žádná změna v dohledu).

Měnový pár klesl počátkem tohoto týdne k minimu 102,78. Zatímco tlak směrem dolů zdá se polevil následkem zotavení, pár USD/JPY prorazil přes výraznou rezistenci 104,15/30. Riziko dosažení krátkodobého maxima nemůže být prozatím vyloučeno.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.