Summit Redstone: Nadešel čas koupit akcie Twitter

20:20 | Ne Ro | Diskuze

Akcie známé sociální sítě Twitter (TWTR) posílily o přibližně 10 % poté, co obdržely zvýšené investiční doporučení od analytiků z J.P. Morgan a dobré úvodní doporučení od analytiků z Summit Redstone.

Ilustrativní obrázek
Foto: Esther Vargas

Analytici ze Summit Redstone udělili úvodní investiční doporučení pro akcie Twitter na Buy s cílovou cenou na 26 USD. Očekávají, že Twitter počet aktivních uživatelů se údajně stabilizoval a možná dokonce začne i růst. Došlo prý totiž k vylepšení produktů Twitter. Ten pracoval na možnosti škálovat tržby z živého videovysílání, čímž chtěl přilákat větší počet zadavatelů reklam. Analytici jsou přesvědčeni o tom, že došlo k výraznému vylepšení jádrového produktu Twitter, což se prý projeví především v příštím roce.

Používání sociální sítě Twitter momentálně vzrostlo na třetí místo – po Facebooku (FB) a YouTube od společnosti Google Alphabet (GOOGL).

Zdroj: Barron's

Zdroj:Barron's
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.