SSI Group slaví 30 let na trhu a expanduje do Maďarska

14:41 | E V | Diskuze

SSI Group, která na českém a slovenském trhu poskytuje služby ostrahy a integrovaného facility managementu pro více než 500 objektů, slaví v těchto dnech 30 let na trhu.

Ilustrativní obrázek
Foto: SSI group

Tato rodinná společnost s téměř 2500 zaměstnanci se stále rozvíjí. Nedávno založila novou divizi SSI Energy a také se rozhodla pro vstup na maďarský trh.

Společnost založil Václav Vodrážka, který následně do rozvoje a provozu firmy zapojil téměř celou rodinu. Prvními zákazníky byly pražské hotely, kterým Václav Vodrážka společně s prvními zaměstnanci poskytoval služby ostrahy. Postupně služby ostrahy rozšířili na kancelářské budovy, průmyslové areály, logistické parky, nákupní centra či události typu Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. SSI Group je tak nejstarší fungující ryze českou bezpečnostní agenturou v ČR.

„Abychom mohli růst a uspokojit potřeby stávajících a nových klientů, začali jsme naše služby postupně rozšiřovat. Vedle ostrahy jsme se pustili do služeb údržby, facility managementu, služeb týkajících se BOZP a následně také úklidu. V loňském roce jsme náš záběr rozšířili o segment energetiky, kde se věnujeme zejména dlouhodobému řízení a provozování energetických zařízení budov. Tento krok byl logickým vyústěním požadavků klientů na sofistikovanější servis a synergické efekty,“ říká Jan Vodrážka, majitel SSI Group, který od otce Václava převzal vedení společnosti. Vedle syna ve firmě působí i další členové rodiny.

Společnost SSI Group konstantně roste, v roce 2019 dosáhla obratu 1,112 miliardy Kč. 192 milionů Kč připadá na Slovensko a 930 milionů Kč na Českou republiku. Více než polovinou se na tržbách podílejí služby ostrahy.

„Naším novým teritoriem je Maďarsko, kde jsme v minulých letech sondovali trh a letos se rozhodli zde začít rozvíjet služby naplno,“ říká Jan Vodrážka, který nyní vedle řízení společnosti z Prahy tráví také významnou porci svého času na Slovensku a v Maďarsku a dodává: „Vedle nových lokalit působnosti se ale také musíme neustále věnovat vylepšování našich služeb na již zavedených trzích. Bezpečnostní služby už dlouho nejsou pouze o ostraze, je to celý komplex činností, bez kterých by služba nemohla být kvalitně poskytována. Tak to chápe a vyžaduje také stále více zákazníků.“

Zdroj:Michal Hoblík, ASPEN.PR s.r.o.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Přes 80 procent firem čeká na rozhodnutí o stravenkovém paušálu.

Ilustrativní obrázek

Banka Citigroup obnoví propouštění zaměstnanců

Ilustrativní obrázek

I přes koronakrizi chybí ve strojírenství zaměstnanci, firmy přesto tlačí na mzdy

Ilustrativní obrázek

V průměru bylo odloženo 24 % zakázek projektových společností

Ilustrativní obrázek

Zaměstnanci jsou méně spokojeni, než si jejich nadřízení myslí

Ilustrativní obrázek

Současná situace urychluje změnu fungování firem a týmové spolupráceČti více
Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza otevřela v záporu

Ilustrativní obrázek

Asijské indexy dnes pokračovaly v poklesech

Ilustrativní obrázek

Index S&P 500 uzavírá středeční seanci ztrátou -2,37%

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k pádu akcií Tesly

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k pádu akcií Nikola Corporation

Ilustrativní obrázek

Německá burza otevřela v pozitivních číslech

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.