Společnost ČMIS se stala Cloud Service Providerem Dell Technologies

13:44 | E V | Diskuze

Společnost ČMIS byla přijata do programu Dell Technologies – Cloud Service Provider.

Ilustrativní obrázek
Foto: public

ČMIS dlouhodobě poskytuje infrastrukturní a pokročilé cloudové řešení „as-a-service“ formou flexibilně měsíčně hrazené služby. Nově se ČMIS stává oficiálním obchodním partnerem společnosti Dell. Společně tak zaručují zákazníkům kvalitu a spolehlivost nabízených služeb. 

ČMIS díky vstupu do programu získává obchodní a odbornou podporu společnosti Dell Technologies, ze které mohou těžit i její zákazníci. Služby ČMIS směřují do segmentu středních a větších firem. Jedná se zejména o privátní cloud ČMIS na platformě Microsoft Core Infrastructure Suite Datacenter, který umožňuje provoz neomezeného množství Windows serverů a jejich správu, monitoring a zálohování nástroji Microsoft System Center. Další službou je ČMIS SQL – pokročilé databázové řešení optimalizované pro provoz ERP, CRM, účetních a jiných informačních systémů s databází Microsoft SQL Server, provozované v režimu as-a-service. Veškeré tyto služby vyžadují kvalitní infrastrukturu a díky partnerství s Dell Technologies mohou zákazníci ČMIS takové zázemí a s ním spojené výhody získat. 

Všechny tyto služby poskytuje ČMIS na enterprise serverech a datových úložištích Dell EMC, s jejichž provozem v datových centrech má dlouholeté pozitivní zkušenosti. Poskytování ověřených a kvalitních služeb je také jednou z podmínek členství v programu. To, co zákazníci ČMIS oceňují a co jim partnerství přináší, jsou zejména širší možnosti úpravy řešení na míru, podpora v českém jazyce, flexibilita kapacitních a výkonových parametrů a s tím související výše měsíčních poplatků. Pro zákazníky z oblasti veřejného sektoru je důležité, že data jsou umístěna a cloudové služby ČMIS jsou poskytovány v datových centrech v České republice. Pro větší e-commerce projekty, webové portály a vývojářské týmy pracující na platformě Linux byla do Dell CSP vybrána služba privátního cloudu Proxmox s pokročilou kontejnerizační platformou Kubernetes.

Kvalitu těchto služeb a flexibilní řešení také zaručuje členství v oficiálním programu společnosti Microsoft Cloud Solution Provider. Díky němu je ČMIS přímým partnerem Microsoftu, a může tak poskytovat Microsoft Office 365 a Azure za nejlepší ceny. Součástí partnerství je i přímý přístup k oficiální podpoře Microsoftu.

 

Zájemci o vstup do programu najdou další informace na webu nebo se mohou obrátit přímo na Petra Biskupa (petr.biskup@dell.com).

 

 

O společnosti Dell Technologies 

Dell Technologies pomáhá organizacím a jednotlivcům budovat svoji digitální budoucnost, transformovat způsob, jakým pracují, žijí a hrají. Společnost poskytuje a dodává zákazníkům nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio technologií a služeb, aby dokázali úspěšně konkurovat v dnešní éře dat.

Zdroj:Václav Kotyk, EMC a.s.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

6 trendů, které budou formovat svět produktového managementu v roce 2021

Ilustrativní obrázek

Bankovní identita slibuje zjednodušení života. V platnost přišla tento měsíc

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza po otevření roste

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie převážně rostly, Čína uvalila sankce na USA

Ilustrativní obrázek

Výběr firemních zařízení pro zaměstnance není jen rozhodnutím IT oddělení

Ilustrativní obrázek

Výrazný příklon bankovnictví k digitalizaci v době covidu má za důsledek pokles důvěry lidí. Banky to musí řešitČti více
Ilustrativní obrázek

Zlato jako investice v nejistých časech

Ilustrativní obrázek

OPEC+ dnes bude jednat o dalším zvyšování nabídky ropy, varuje před riziky

Ilustrativní obrázek

IEA očekává očištění přebytku ropy koncem roku 2021, poptávka bude postupně růst

Ilustrativní obrázek

Po náročném vyjednávání činí OPEC+ rozhodnutí o postupném zvýšení nabídky ropy v příštím roce

Ilustrativní obrázek

Korunu čeká klidnější rok

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke zdražování pohonných hmot, elektřiny a zemního plynu

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.