Společnost ČMIS se stala Cloud Service Providerem Dell Technologies

13:44 | E V | Diskuze

Společnost ČMIS byla přijata do programu Dell Technologies – Cloud Service Provider.

Ilustrativní obrázek
Foto: public

ČMIS dlouhodobě poskytuje infrastrukturní a pokročilé cloudové řešení „as-a-service“ formou flexibilně měsíčně hrazené služby. Nově se ČMIS stává oficiálním obchodním partnerem společnosti Dell. Společně tak zaručují zákazníkům kvalitu a spolehlivost nabízených služeb. 

ČMIS díky vstupu do programu získává obchodní a odbornou podporu společnosti Dell Technologies, ze které mohou těžit i její zákazníci. Služby ČMIS směřují do segmentu středních a větších firem. Jedná se zejména o privátní cloud ČMIS na platformě Microsoft Core Infrastructure Suite Datacenter, který umožňuje provoz neomezeného množství Windows serverů a jejich správu, monitoring a zálohování nástroji Microsoft System Center. Další službou je ČMIS SQL – pokročilé databázové řešení optimalizované pro provoz ERP, CRM, účetních a jiných informačních systémů s databází Microsoft SQL Server, provozované v režimu as-a-service. Veškeré tyto služby vyžadují kvalitní infrastrukturu a díky partnerství s Dell Technologies mohou zákazníci ČMIS takové zázemí a s ním spojené výhody získat. 

Všechny tyto služby poskytuje ČMIS na enterprise serverech a datových úložištích Dell EMC, s jejichž provozem v datových centrech má dlouholeté pozitivní zkušenosti. Poskytování ověřených a kvalitních služeb je také jednou z podmínek členství v programu. To, co zákazníci ČMIS oceňují a co jim partnerství přináší, jsou zejména širší možnosti úpravy řešení na míru, podpora v českém jazyce, flexibilita kapacitních a výkonových parametrů a s tím související výše měsíčních poplatků. Pro zákazníky z oblasti veřejného sektoru je důležité, že data jsou umístěna a cloudové služby ČMIS jsou poskytovány v datových centrech v České republice. Pro větší e-commerce projekty, webové portály a vývojářské týmy pracující na platformě Linux byla do Dell CSP vybrána služba privátního cloudu Proxmox s pokročilou kontejnerizační platformou Kubernetes.

Kvalitu těchto služeb a flexibilní řešení také zaručuje členství v oficiálním programu společnosti Microsoft Cloud Solution Provider. Díky němu je ČMIS přímým partnerem Microsoftu, a může tak poskytovat Microsoft Office 365 a Azure za nejlepší ceny. Součástí partnerství je i přímý přístup k oficiální podpoře Microsoftu.

 

Zájemci o vstup do programu najdou další informace na webu nebo se mohou obrátit přímo na Petra Biskupa (petr.biskup@dell.com).

 

 

O společnosti Dell Technologies 

Dell Technologies pomáhá organizacím a jednotlivcům budovat svoji digitální budoucnost, transformovat způsob, jakým pracují, žijí a hrají. Společnost poskytuje a dodává zákazníkům nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio technologií a služeb, aby dokázali úspěšně konkurovat v dnešní éře dat.

Zdroj:Václav Kotyk, EMC a.s.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Novinky v mobilním bankovnictví Raiffeisenbank

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k americké žalobě na Google

Ilustrativní obrázek

Německý DAX spolu s Evropou míří do červených čísel

Ilustrativní obrázek

Asijské trhy převážně rostly

Ilustrativní obrázek

Accenture investuje 3 miliardy dolarů do urychlení přechodu klientů na cloud a digitální transformace v rámci projektu Accenture Cloud First

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza na začátku obchodního dne ztrácíČti více
Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k vývoji cen pohonných hmot a ropy

Ilustrativní obrázek

Projekt na Cínovci s novou dynamikou

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k pádu ceny zlata

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k cenám pohonných hmot a ropy

Ilustrativní obrázek

Ozvěny trhu: Dolar kvůli Fedu slábne, ECB nekontruje

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k cenám pohonných hmot a ropy

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.