Soutěžte s námi o dvě vstupenky na MoneyExpo Trading 2016

21.03.2016 21:30 | fa ra | Diskuze

Největší investiční a trading summit FPG MoneyExpo Trading 2016 klepe na dveře a redakce W4T pro Vás připravila soutěž o dvě vstupenky, každá v hodnotě 1.600,- Kč.

Foto: FPG

Jde o první letošní akci z rodiny MoneyExpo a Webový portál W4T.cz se stal mediálním partnerem FPG MoneyExpo 2016, a tak bychom s Vámi tuto novinu rádi oslavili malou soutěží. 

 

Co je MoneyExpo?

Investiční a trading summit MoneyExpo patří od svého prvního ročníku v roce 2011 k největším akcím svého druhu ve střední Evropě. Postupem času se ze značky MoneyExpo stala rodina celoročních akcí zaměřená na individuální tradery, investory, finanční poradce a finanční profesionály.

Začínající i pokročilí tradeři pozor: uvidíte, jak seriózně vydělávat peníze na burze z pohodlí domova. Čeká vás super atmosféra, spousta know-how a praktických rad od největších hvězd i běžných traderů, jako jste vy. 

Ukázkové video z minulého ročníku:

 

Termín MoneyExpo 2016: 29. - 30. dubna 2016

Místo konání: Konferenční Centrum City, Na Strži 65/1702, Praha 4

Více informací naleznete zde.

 

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 21. března 2016 do 21. dubna 2016

Podmínky: Vyhrát může stávající i nově registrovaný uživatel portálu W4T (vztahuje se na placenou i neplacenou registraci), který v termínu soutěže splní 10 libovolných testů (teoretické i praktické) zveřejněných ve vzdělávací sekci portálu W4T.cz

Vstoupit do seznamu testů mohou pouze registrovaní uživatelé. Seznam testů najdete zde.

Pokud si nebudete vědět rady, jak začít, projděte si naši příručku začátečníka nebo pravidla plnění testů.

Vítězi mohou být bohužel jen dva, ale nezoufejte, pro všechny hráče naší on-line testové hry máme připraveny i jiné odměny.

O vítězi soutěže o dvě vstupenky rozhodne čas, ve kterém nám napíší na e-mail info@web4trader.com žádost o vstupenky s tím, že mají splněno 10 testů. Musí se jednat o testy splněné v období od 21. března do 21. dubna 2016, dříve splněné testy se do soutěže o vstupenky na MoneyExpo 2016 nepočítají.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na našem facebookovém profilu nebo na e-mailu info@web4trader.com.

 

Přejeme příjemnou zábavu.

 

Soutěž je ukončena, výhercům gratulujeme.:-)

 

Zdroj:Redakce, FPG
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.