Skupina WSM expanduje: Ovládla dodavatele likvidity pro forexové obchodníky i obchodní platformu VT Systems

10:06 | fa ra | Diskuze

Jiří Kubíček, mezinárodní podnikatel a hlavní investor do řady celosvětově uznávaných firem, strategicky investuje do systémů a technologií pro elektronické obchodování.

Foto: WSM

Smyslem řady nových investic je využití aktuálních příležitostí na trhu. Jeho společnost GCM Prime, se sídlem v Londýně, která podléhá regulaci úřadu FCA a je poskytovatelem likvidity pro FX a CFD kontrakty, pokračuje v náboru dalších odborníků s cílem získat co největší tržní podíl na trhu s prémiovými finančními produkty, kde řada služeb chybí.

Společnost GCM Prime nejnověji koupila firmu zabývající se institucionálními CMS službami a posílila tak svou přední pozici v oblasti kapitálových nástrojů Tier 2.

Kubíčkova technologická společnost VT Systems, která má vývojářské týmy v New Yorku a St. Petersburgu a kterou tento investor koupil v roce 2015, provedla řadu transformačních kroků tak, aby byla konkurenceschopná jak v oblasti maloobchodních, tak institucionálních platforem a ve čtvrtém čtvrtletí roku 2016 firma hodlá představit nové produkty.

Více informací o nabídce produktů a služeb firmy GCM Prime najdete na webové stránce http://www.gcmprime.com nebo si je můžete vyžádat prostřednictvím e-mailu na info@gcmprime.com

Zdroj: WSM Group

Líbil se vám článek?
+1 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.