Simplecoin slaví šesté výročí

10:07 | M Z | Diskuze

Evropská směnárna kryptoměn Simplecoin, se sídlem v Praze slaví šesté výročí jako jedna z nejvýznamnějších burz zaměřujících se na digitální měny.

Ilustrativní obrázek
Foto: Public Domain

Směnárna Simplecoin byla založena v roce 2013, původně se zaměřovala na co nejjednodušší nákup bitcoinu především pro nováčky v oboru. Po šesti letech Simplecoin stále přesně odpovídá svému názvu a plní svoji misi, a je největší směnárnou v České republice s ročním obratem více než 40 milionů eur.

Od svého počátku, Simplecoin rozrůstá až o 250 procent ročně, a časem expandovala své služby aby je využívali klienty i na Slovensku, v Německu, Polsku, Španělsku a Velké Británie.

Pavel Niedoba, CEO a vlastník Simplecoinu říká: "Můj pohled na digitální měny je takový, že jsou tady navždy, protože blockchain je džinem, kterého se již nedá zatlačit zpátky do láhve. Crypto trhy jsou objektem velké spekulace posledních let: které měny zůstanou, jaká bude jejich hodnota je stále otevřená otázka, protože jsou to ještě mladé trhy".

"Tajemství úspěchu Simplecoin spočívá v tom, že nákup kryptoměn se snaží udělat co nejvíc bezprostředním a jednoduchým. Jsem velký nadšenec digitálních měn, a věřím v jejich budoucnost, jsem rád, že mám privilegium předvést ten obor novým lidem pomoci služeb Simplecoin".

Spolu s tím, jak se rozšiřuje Simplecoin geograficky, rovnou přidává i nové kryptoměny do portfolia, které už má Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) a nabízí další možnosti obchodování

Zdroj:Alex Player
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

TI Accenture, SSI Group - Kyberkriminalita způsobí firmám v následujících pěti letech ztráty ve výši 5,2 bilionu dolarů, říká průzkum

Ilustrativní obrázek

Jarní únava může pracující ve směnném režimu potrápit

Ilustrativní obrázek

Nápadně levný software nemusí být nelegální

Ilustrativní obrázek

Kauza Clever Monitor: Bill Gates by se asi divil

Ilustrativní obrázek

V ekonomice přibývá varovných signálů. Pro ekonomickou krizi ale není bezprostřední důvod

Ilustrativní obrázek

Odhady výsledků: CME (Koupit, 12m cíl = 5,2 USD)Čti více
Ilustrativní obrázek

Valná hromada Monety schválila návrh na dividendu ve výši 6,15 Kč

Ilustrativní obrázek

Asijsko - pacifické indexy ve středu spíše v záporu

Ilustrativní obrázek

Zámoří na nových rekordech

Ilustrativní obrázek

Pražská burza po Velikonocích oslabila pod taktovkou rakouských emisí

Ilustrativní obrázek

Čína podala oficiální protest proti rušení výjimek ze sankcí při odběru íránské ropy

Ilustrativní obrázek

Ozvěny trhu: Čas pro defenzivní dividendové akcie

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.