Samsung Galaxy Note 7 se přehřál na palubě letadla, které muselo být evakuováno

05.10.2016 22:09 | Ne Ro | Diskuze
Foto: TechStage

(Aktualizováno 11:49) Pasažéři letu číslo 944 z Louisville do Baltimoru museli být ještě před jeho vzlétnutím evakuováni. Z chytrého telefonu Galaxy Note 7 společnosti Samsung Electronics (OTC:SSNLF) začal jít kouř. Společnost Samsung se k záležitosti vyjádřila, že zatím neexistuje jednoznačný důkaz, že tento incident by byl spojený s novým telefonem Note7 a že spolupracuje s úřady i s aerolinkou Southwest, aby zařízení získala pro případné potvrzení příčiny incidentu.

Incident představuje negativní zprávu pro společnost Samsung a je dalším nezdarem, jemuž musí její vlajkový chytrý telefon čelit.

Společnost Samsung se k celé události vyjádřila tokto: "Dokud se nám nepodaří postižený telefon získat a prověřit, tak nemůžeme potvrdit, že tento incident způsobil nový Note7. Spolupracujeme ale s úřady i leteckou společností Southwest, abychom zařízení získali co nejdříve. Jakmile přístroj prověříme, poskytneme další informace."                         

 

Zdroj:SA
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.