Raiffeisenbank dokončila rozsáhlou modernizaci sítě svých bankomatů

15:42 | E V | 1 komentář / 1 nový

Raiffeisenbank dokončila rozsáhlou modernizaci sítě svých bankomatů.

Ilustrativní obrázek
Foto: Raiffeisenbank

Od úterý 30. 6. 2020 jsou veškeré bankomaty Raiffeisenbank po celé České republice plně bezkontaktní a na každé pobočce je vkladomat. Od podzimu bude banka nabízet elektronické stvrzenky formou čtení QR kódů. 

Raiffeisenbank má nyní v České republice 155 bezkontaktních bankomatů. Díky bezkontaktním čtečkám jsou výběry rychlejší a znatelně bezpečnější, odpadá totiž riziko skimmingu, tedy kopírování fyzické karty. Výběr je možný také pomocí chytrého telefonu nebo hodinek, takže není potřeba mít kartu vůbec u sebe a klient ji tak v bankomatu nemůže zapomenout. 

“Výměna klasických bankomatů za ty bezkontaktní probíhala průběžně a nyní byla dokončena celá síť, která je tak nejmladší a nejmodernější v České republice. Uvědomujeme si důležitost bezkontaktních trendů a snažíme se našim klientům v těchto ohledech vyjít vstříc,” říká Petra Kopecká, tisková mluvčí Raiffeisenbank. 

Na každé z poboček banky je nyní také minimálně jeden vkladomat, celkem jde o 125 vkladomatů, přičemž většina jich je k dispozici nonstop. Na pobočkách, kde jsou vkladomaty vytížené, je v plánu přidat další. Nové dotykové vkladomaty DN Series 250 má Raiffeisenbank mezi prvními v České republice a jedná se o exteriérové bankomaty. 

“Víme, že klienti často nemají čas vkládat prostředky na účet pouze v době, kdy je otevřeno. Nové vkladomaty jsou proto zpravidla nonstop, takže na mnoha místech už není nutné hlídat otevírací dobu,” vysvětluje Petra Kopecká. 

Na podzim banka přistoupí k elektronickým stvrzenkám, které si klienti budou moci z bankomatu naskenovat svým chytrým telefonem. Papírové stvrzenky budou dostupné i nadále. 

“Tím, že klienti vidí veškeré transakce na svém účtu nebo přímo v mobilu, není tisk stvrzenek zdaleka tak důležitý jako v minulosti. Rozhodli jsme se proto nabídnout jim moderní a ekologické řešení, díky kterému budou mít potřebné stvrzenky k dispozici v digitální podobě,” dodává Kopecká.

Zdroj:Mgr. PETRA KOPECKÁ, Raiffeisenbank a.s.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
BUY ATM AND BANK ACCEPTABLE UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY FOR SALE

We are the best indipendent large scale producers of best quality counterfeit money that is acceptable in bants,ATM, and Casinos
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable Banknotes. With over a billion of our products circulating around the

world. We offer only original high-quality undetectable currency NOTES.We ship worldwide. We also print and sell Grade A banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire.Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and to the touch.We are sending in various sizes, packed and hidden.All our notes carriesall the holograms and water marks and passes the light detector test.
We produce only first grade currencies which are unique with different serial numbers and undetectable with any money detector,passes all security tests Our bills are 100% undetectable within 38months of prodution our bills are printed with best quality machine and are printed of 80% cotton and of 20%cellulose paper making them same as legally produced real banknotes. our notes have watermarks , micro-littering, latent image, identification mark,interglio printing optically variable ink/ colour changing ink whuich makes them get the quality intended to be used just as real currency.We print original money of all types Euro,US Dollar,Pound and many mo re.we produce SUPER UNDETECTED COUNTERFEIT MONEY for all currencies.undetectable counterfeit to buy,banknotes to buy, best counterfeit for sale,fake money for sale,buye undetectable fake money,fake money to buy online,undetectable fake money to buy,buy money online,buy currencies online, bank notes to buy, buy undetectable currencies.buy cannadian dollars, buy US dollars, buy euros, buy pounds, buy australian dollars for sale, CAD, USD, EUROS, POUNDS, PESOS, RUPEES, AUD,

https://genuinenotes.cc

contact: whatsapp +14012678754

email:genuinenotess@gmail.com

[url]https://genuinenotes.cc[url]
Vstoupit do diskuze


Související články
Ilustrativní obrázek

Kanceláře v roce 2030 - 30 % jich bude řešeno jako flexibilní pracoviště.

Ilustrativní obrázek

Sedm archetypů digitální ekonomiky, digitální politika a digitální transformace států

Ilustrativní obrázek

ČEZ jedná o prodeji rumunských aktiv se společností Macquire

Ilustrativní obrázek

V rámci COVID podpory českým podnikům a živnostníkům přijala MONETA žádosti za více než 3,1 miliardy

Ilustrativní obrázek

O2 v prvním pololetí zvýšila čistý zisk o 2,8 %

Ilustrativní obrázek

Adidas svými výsledky za 2Q potěšilČti více
Ilustrativní obrázek

Wall Street v úvodu oslabuje

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza po otevření hledá směr

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifický region v pátek oslaboval

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza ve čtvrtek oslabuje

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifické indexy ve čtvrtek oslabovaly

Ilustrativní obrázek

Německý DAX se po několika výsledkových reportech obchoduje v plusu

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.