Qerko pokrylo 80 % stravenkového trhu.

14:41 | E V | Diskuze

350 000 uživatelů a až 100 tisíc transakcí denně, takové oblibě se těší stravenková karta Sodexo.

Ilustrativní obrázek
Foto: Qerko

Všichni tito uživatelé mohou nově platit ve stravovacích zařízení s aplikací Qerko. QR kódy představují nejrychlejší metodu úhrady útraty v restauracích, což majitelé karty Sodexo ocení především v době obědů, kdy ušetří nejvíce času. Stále oblíbenější Qerko v krátké době uzavírá partnerskou smlouvu s dalším velkým hráčem na poli stravenek, a pokrývá tak většinu tohoto trhu.

Spolupráce se Sodexo, které je světovým lídrem v oblasti firemních benefitů nás velice těší. Jsem rád, že digitalizace je pro ně na prvním místě. Zaměstnancům, kteří stravenkovou kartu používají, v době obědů ročně ušetříme desítky hodin,” říká Lukáš Kovač, zakladatel a CEO Qerko.

Qerko se po znovuotevření restaurací těší velkému zájmu z řad provozovatelů gastronomických zařízení. Aktuálně funguje v téměř 300 podnicích a stále expanduje. Minulý měsíc zaznamenala firma největší objem plateb od svého založení, což ukazuje na trend digitalizace napříč odvětvími. Výhodou systému je, že se dá napojit na většinu pokladních systémů, které tuzemské restaurace používají.

Pravidelně přicházíme s novými benefity a výhodami pro naše uživatele. Právě proto jsme se rozhodli spojit se startupem Qerko, jehož platforma umožňuje téměř okamžitou platbu v restauracích. Pro naše uživatele to znamená, že si mohou lépe vychutnat samotné jídlo, protože nemusí čekat na zaplacení,” uvádí Aleš Vaverka, Head of Merchants v Sodexo.

Sodexo působí ve 32 zemích světa a je světovou jedničkou v motivačních řešeních pro zaměstnance. V České republice využívá stravenkovou kartu Sodexo 350 000 uživatelů. Uživatelé s ní zaplatí ve více než 27 000 provozovnách napříč republikou.

 

 

Více o Qerko

Qerko je revoluce v gastronomii. Mobilní aplikace umožňuje zákazníkům pomocí QR kódu okamžitou úhradu útraty v restauraci. Každý může platit to, co měl. Už žádné dohromady či zvlášť a poprosím vás k pokladně. Obsluha má více času na samotný servis a ušetří čas strávený kasírováním. Oproti platbě kartou dostává i větší spropitné. Služba je napojená přímo na pokladní systém, takže se veškeré platby propisují přímo do pokladny a obsluha je vidí. Navíc se při platbě přes aplikaci netisknou zbytečné účtenky. Qerko je rychlé, efektivní, bezpečné a zelené.

Zdroj:Tereza Vyhnanovská, Qerko
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

GLP představuje svůj první logistický projekt v České republice

Ilustrativní obrázek

Live Sweaters mění název

Ilustrativní obrázek

Dividenda Vienna Insurance Group v roce 2020 a dalších letech

Ilustrativní obrázek

Prodejce autodílů Autozone zveřejnil výsledky za 4Q, ve kterém dosáhnul rekordních tržeb

Ilustrativní obrázek

Společnost Daktela vstoupila na Filipíny, největší call centrový trh na světě

Ilustrativní obrázek

Expobank CZ rozšiřuje partnerské on-line služby o sjednání dlouhodobého cestovního pojištění za atraktivní cenu, kryje i covid-19Čti více
Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza otevřela v záporu

Ilustrativní obrázek

Asijské indexy dnes pokračovaly v poklesech

Ilustrativní obrázek

Index S&P 500 uzavírá středeční seanci ztrátou -2,37%

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k pádu akcií Tesly

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k pádu akcií Nikola Corporation

Ilustrativní obrázek

Německá burza otevřela v pozitivních číslech

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.