Qerko implementuje program Hurá do restaurace od Edenred

15:42 | E V | Diskuze

Gastronomický sektor si v důsledku vládních opatření, která mají minimalizovat šíření koronaviru, prochází těžkým obdobím.

Ilustrativní obrázek
Foto: Qerko

Qerko, které již delší dobu podporuje platby stravenkovými kartami, aktuálně rozšiřuje své partnerství s Edenred o iniciativu Hurá do restaurace. Každý uživatel registrovaný v tomto programu získá 5 Kč zpět při platbě v minimální hodnotě 100 Kč v restauracích, což by mělo být skoro pokaždé, když si tam zákazník zakoupí například obědové menu. Průměrná cena za jídlo je v tuto chvíli 135 korun a 20 haléřů.

Pro restaurace jsme v prvé řadě partnerem. Bez nich by to nešlo, a proto se jim snažíme pomáhat, jak jen to jde v těchto krušných časech. Promujeme restaurace, které mají prodej přes okénko, motivujeme lidi věrnostním programem, snažíme se podpořit celý sektor. Nyní se spojujeme s Edenred a jejich iniciativou Hurá do restaurace, kde máme stejný cíl - přivést restauracím zákazníky i v časech koronaviru,” říká Lukáš Kovač, spoluzakladatel a CEO Qerko.

Naší snahou je motivovat lidi k opakovaným návštěvám restaurací. To, čím celý gastro sektor nejvíce trpí, je v tuto chvíli nízká návštěvnost a díky našemu programu by se měla zvyšovat. K útratám takto motivujeme čtvrt milionu majitelů našich stravenkových karet. Díky spojení s Qerko to mají naši uživatelé ještě jednodušší,“ říká Nicolas Eich, generální ředitel společnosti Edenred.

 

Edenred v aplikaci Qerko

Po přidání stravenkové karty Edenred do aplikace Qerko se při placení zákazníkům objeví promo banner, který informuje o možnosti registrace do programu Hurá do restaurace. Stejně jako při placení fyzickou kartou dostane každý host při útratě nad sto korun cashback pět korun. V sekci Kam zajít pak každý uvidí přes sto restaurací, které přijímají Edenred, tak aby hosté věděli, kde mohou akci využít.

 

Více o Qerko

Qerko je revoluce v gastronomii. Mobilní aplikace umožňuje zákazníkům pomocí QR kódu okamžitou úhradu útraty v restauraci. Každý může platit to, co měl. Už žádné dohromady či zvlášť a poprosím vás k pokladně. Obsluha má více času na samotný servis a ušetří čas strávený kasírováním. Oproti platbě kartou dostává i větší spropitné. Služba je napojená přímo na pokladní systém, takže se veškeré platby propisují přímo do pokladny a obsluha je vidí. Navíc se při platbě přes aplikaci netisknou zbytečné účtenky. Qerko je rychlé, efektivní, bezpečné a zelené.

Zdroj:Tereza Vyhnanovská, HustáKomunikejšn s.r.o.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

E-shopy na platformě Shoptet loni prodaly za 36 miliard korun, meziročně zvýšily celkový obrat o polovinu

Ilustrativní obrázek

Lidé preferují úsporné a zároveň ekologické bydlení

Ilustrativní obrázek

Komentář k výpadku systému v rámci programu COVID Nájemné a COVID Gastro

Ilustrativní obrázek

Tři hrozby roku 2021, které mohou ohrozit vaše finance

Ilustrativní obrázek

Německá burza otevřela na kladné nule

Ilustrativní obrázek

Asijským akciím se na úvod týdne dařiloČti více
Ilustrativní obrázek

Zlato jako investice v nejistých časech

Ilustrativní obrázek

OPEC+ dnes bude jednat o dalším zvyšování nabídky ropy, varuje před riziky

Ilustrativní obrázek

IEA očekává očištění přebytku ropy koncem roku 2021, poptávka bude postupně růst

Ilustrativní obrázek

Po náročném vyjednávání činí OPEC+ rozhodnutí o postupném zvýšení nabídky ropy v příštím roce

Ilustrativní obrázek

Korunu čeká klidnější rok

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS ke zdražování pohonných hmot, elektřiny a zemního plynu

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.