První půjčka zdarma. Kde ji získat?

10:28 | Mar Ve | 1 komentář / 1 nový

Řada lidí se někdy dostane do situace, kdy potřebují rychle pokrýt nečekané výdaje a nemají jinou možnost, než využít některé z nabídek nebankovních úvěrových poskytovatelů. V takovém případě se nabízí možnost využít nabídek pro nové klienty, díky kterým lze získat první půjčku zdarma. Několik takových nabídek jsme pro vás srovnali.

Foto: W4T

Nabídek je celá řada

Úvěrových poskytovatelů, kteří nabízí první půjčku zdarma je na internetu celá řada. Vybrali jsme pro vás několik z nich a srovnali jejich nabídky první půjčky zdarma.

Poskytovatel

Maximální výše půjčky

Splatnost

Kamali

10 000 Kč

14 dnů

CreditAir

10 000 Kč

2 měsíce

Ferratum

9 000 Kč

30 dnů

Provident

9 000 Kč

3 měsíce

Zaplo

8 000 Kč

30 dnů

CreditOn

8 000 Kč

30 dnů

ViaSMS

8 000 Kč

30 dnů

První půjčka zdarma je omezena na nižší částky, obvykle v rozmezí 5 000 – 10 000 Kč.  Na základě našeho srovnání lze získat až 10 000 Kč u společností Kamali a CreditAir. Nabídky se ovšem liší splatností, u Kamali je potřeba peníze vrátit do 14 dnů, zatímco u CreditAir dochází ke splácení v rámci dvou splátek ve dvou měsících.

Ostatní nabídky jsou svými parametry téměř totožné, za zmínku může stát pouze tříměsíční splatnost první půjčky zdarma od Providentu, kdy je splácení rozloženo do tří splátek po třech tisících korun.

Půjčka téměř pro každého

Mnoho úvěrových poskytovatelů se snaží první půjčkou zdarma přilákat nové klienty. Mezi nebankovními poskytovateli panuje vysoká konkurence, a tak lze podobné nabídky nalézt u velké části z nich. Nároky na poskytnutí půjčky jsou velmi nízké, poskytovatelé jsou při prověřování bonity klientů poměrně hodně benevolentní a v některých případech jsou podobné mikropůjčky poskytovány opravdu téměř každému, kdo projeví zájem.

Háček vězí v poplatcích

Poskytovatelé půjček samozřejmě nerozdávají půjčky zdarma jen tak, všechno mají dobře spočítané. Pokud splatí dlužník vše bez problému a v řádném termínu, pak může být první půjčka doopravdy zdarma, jakmile se ovšem opozdí se splácením, byť třeba jen o jediný den, poskytovatel si začne okamžitě účtovat dodatečné poplatky. Právě díky špatné platební morálce části dlužníků je i tato služba pro poskytovatele půjček dlouhodobě výnosná. Pokud se tedy rozhodnete si podobnou půjčku sjednat, udělejte tak pouze v případě, kdy jste si stoprocentně jisti, že budete schopni peníze včas splácet.

 

Zdroj:redakce
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Já doporučuju si hlavně zjistit, jestli to není jen nějaký reklamní tahák. Lepší kouknout třeba na https://www.bezvamoney.cz/prvni-pujcka-zdarma/ kde je těch půjček víc a člověk si to může jednoduše porovnat.
Vstoupit do diskuze


Související články
Ilustrativní obrázek

Z nuly na 4 mld. půjčených peněz za tři roky

Ilustrativní obrázek

Objem pohledávek inkasních agentur loni stoupl o 3,3 miliardy Kč

Ilustrativní obrázek

Nebankovní firmy letos poskytly klientům více peněz

Ilustrativní obrázek

Equa bank: Trh firemních úvěrů v roce 2017 rostl o 4,8 procenta

Ilustrativní obrázek

Fair Credit získala v rámci akvizice M - Profin také licenci České národní banky

Ilustrativní obrázek

Firmy dlužily ke konci roku nebankovním poskytovatelům půjček více než 145 miliardČti více
Ilustrativní obrázek

RegioJet prodal dluhopisy za téměř miliardu korun. Nakoupí vlaky i refinancuje úvěry

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifické indexy převážně silnější

Ilustrativní obrázek

Akciové trhy - denní zpráva 18.6.2019

Ilustrativní obrázek

Pražská burza v červených číslech

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.