Příští START Day se bude konat 26. června, o vstup na nový trh usiluje společnost Hub Ventures

16:47 | Redakce W4T | Diskuze

Již příští úterý se uskuteční druhý START Day, v rámci kterého se bude realizovat úpis akcií společnosti Hub Ventures a v květnu neupsaných akcií společnosti Prabos.

Ilustrativní obrázek
Foto: W4T

Vedle toho bude probíhat také aukce již upsaných akcií společností Fillamentum (BAAFILLA) a Prabos (BAAPRAPM) v obchodním systému Xetra. Akcie Fillamentum se budou obchodovat v letech po 300 ks, u Prabosu byl lot snížen na 125 ks.

V rámci úpisu přijímáme pokyny do 25. června prostřednictvím telefonu či osobní návštěvy pobočky.

Vzhledem k technickým aspektům příštího START Day přijímáme pokyny do aukce pouze v den konání aukce, tj. 26. června prostřednictvím elektronické aplikace e-Broker, telefonu či poboček.

Harmonogram úpisu během START Day

Harmonogram úpisu během START Day

Harmonogram aukce během START Day

Harmonogram aukce během START Day

Trh START

START je nový trh pražské burzy pro malé a střední společnosti, na kterém se bude obchodovat několikrát ročně prostřednictvím aukce. 

V polovině května se odehrál první START Day, během kterého se upsaly akcie společností Fillamentum a obuvníka Prabos, s jehož akciemi se později začalo obchodovat i na RM-SYSTÉMu.

Zdroj: Burza cenných papírů Praha

Zdroj:Jan Tománek Fio banka, a.s.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.