Při převzetí dodaných zásilek můžete u Gebrüder Weiss platit hotově i kartou

17:17 | E V | Diskuze

Gebrüder Weiss nově nabízí možnost platby při převzetí zásilky bezhotovostně.

Ilustrativní obrázek
Foto: public

Implementaci platebních terminálů do systému dodávek zboží na dobírku byla věnována soustředěná pozornost. V zájmu hladkého přechodu na bezhotovostní systém se u GW věnovali jak testování systému, tak školení instalačních posádek.

                                                                                                                 

Výhody bezhotovostních plateb

Jednou z řady nabízených služeb Gerüder Weiss je komfortní řešení pro dodání B2C, tedy od společností ke koncovým zákazníkům, s názvem „GW pro.line home“. Drobný nábytek, bílé i černé zboží nebo jiné přístroje dodá GW z domu do domu v časovém rozmezí, které si příjemce zvolí. Mimořádnou přidanou hodnotou této služby je nasazení dvoučlenných týmů, které zajišťují nejen samotnou dodávku, předání a vybalení, ale navíc i připojení dodávaných zařízení a spotřebičů. Součástí této služby, dodávané například velkým online obchodníkům, je i výběr plateb na dobírku. „Ačkoli to tak ve větších městech nemusí vždy vypadat, podstatná část koncových zákazníků upřednostňuje při převzetí doručovaných zásilek platbu v hotovosti. Tuto možnost pochopitelně zachováváme, ale nově jsme přidali vybraným posádkám, které jsou dislokovány na každé z našich poboček po celé České republice, i možnost realizace dobírkových plateb prostřednictvím platebních karet. Bezhotovostní transakce jsou jednoznačně rychlejší, bezpečnější a posádkám zároveň odpadá odpovědnost za manipulaci se shromážděnou hotovostí,“ vysvětluje  Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel GWCZ.

 

Implementace systému a školení posádek

Možnost bezhotovostní platby posádce vozu je adresátům zásilek aktivně nabízena pracovníky dispečinku v okamžiku, kdy se s příjemcem zásilky domlouvají na času a termínu jejího doručení. V případě zájmu příjemce je tak zásilka doručována posádkou, která byla v používání platebního terminálu speciálně proškolena. „Rozhodně jsme nechtěli naše zákazníky dostávat ani potenciálně do situace, kdy by se bezhotovostní platba mohla stát zkušeností časově náročnější než hotovostní transakce,“ uvádí Jan Kodada. „Platební terminál v rukou doručující posádky je pouze špičkou poměrně rozsáhlého a propojeného systému přenosu dat.  Proto jsme spolehlivost všech jeho částí poměrně dlouho testovali za všemožných podmínek a na mnoha lokalitách v České republice. Jak v městských aglomeracích, tak v územích s nízkou hustotou populace. Školení a výcviku posádek jsme potom věnovali zvláštní pozornost. Řidič je pro toho, kdo zásilku přebírá, ztělesněním Gebrüder Weiss a je proto zcela nezbytné, aby forma, způsob a odbornost každého z našich kolegů odpovídala standardům a hodnotám, které jako Gebrüder Weiss vyznáváme,“ dodává Kodada.

Více informací o GW pro.line home, dalších nabízených službách a informace ze světa Gebrüder Weiss naleznete na www.gw-world.cz

Zdroj:Jiří Kolář, Knowcomm
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Gebrüder Weiss testuje možnosti nákladního vozu s nulovými emisemi

Ilustrativní obrázek

Gebrüder Weiss řídí svoje sklady prostřednictvím nového systémuČti více
Ilustrativní obrázek

Saúdové upsali 1,5 % akcií Aramco za 25,6 mld. USD, IPO tak firmu ocenilo na rekordních 1,7 bil. USD

Ilustrativní obrázek

Německé akcie otevřely na kladné nule

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie na pozitivní vlně

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifická seance se nesla v pozitivním duchu

Ilustrativní obrázek

Černé zlato přítěží

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.