Přepravní společnost GLS navyšuje částku, kterou obdaruje tři neziskové organizace.

16:16 | E V | Diskuze

V rámci oslav 15. výročí působení na českém trhu se přepravní společnost GLS rozhodla rozdělit podle hlasů veřejnosti částku 100 000 Kč mezi tři dobročinné organizace, které nominovali samotní zaměstnanci a kurýři společnosti GLS.

Ilustrativní obrázek
Foto: gls

Nyní balíkový přepravce darovanou částku ještě navyšuje. O kolik to bude, ovlivní sami hlasující. Za každý nový hlas daruje GLS od dnešního dne dalších 10 Kč. Veřejnost může rozhodovat o celkové výši příspěvku na internetových stránkách pomahame.gls-czech.cz do 30. září 2020.

 

Čím více hlasů, tím větší příspěvek na dobrou věc

Přepravní společnosti GLS se rozhodla navýšit hodnotu daru pro tři neziskové organizace, mezi které patří nadační fond Kapka Naděje, Dětské centrum Jihlava a Nadační fond Josefa Zimovčáka – Na kole dětem. O kolik se částka zvýší, rozhodne veřejnost svým hlasováním. Za každý dodatečný hlas dostane daná dobročinná organizace dalších 10 Kč, které se přičtou k částce, která jí podle aktuálního počtu hlasů z daru 100 000 Kč poměrově náleží. „Rádi bychom motivovali lidi, aby se k naší iniciativě přidali a udělili hlas projektu, který je jejich srdci nejbližší, proto jsme se rozhodli finální částku ještě navýšit. Každý hlas navíc může pomoct,“ uvádí Pavel Včela, ředitel GLS Česká republika. V rámci hlasování nadační fond Kapka naděje prozatím získal 72,2 % hlasů, Dětské centrum Jihlava 14,5 % a Na kole dětem 13,3 %.

 

Veřejnost se může do hlasování zapojit na internetových stránkách pomahame.gls-czech.cz. Pro akceptování hlasu je nutné uvést e-mailovou adresu, pomocí níž lze udělit pouze jeden hlas. Hlasování probíhá do 30. září 2020.

Zdroj:Mgr. Markéta Kabuďová, allmedia4u.cz
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Novinky v mobilním bankovnictví Raiffeisenbank

Ilustrativní obrázek

Kaufland svým zaměstnancům poděkuje odměnou ve výši 55 milionů korun

Ilustrativní obrázek

15 tipů na snížení nákladů na energie ve firmách

Ilustrativní obrázek

Home office či remote jsou nekorunovanými králi nejnovějšího průzkumu portálu StartupJobs. Firmy i nadále počítají s náborem

Ilustrativní obrázek

Raiffeisenbank zavádí poskytování exportních úvěrů online

Ilustrativní obrázek

IBM reportoval výsledky za 3Q, největšího růstu zaznamenaly cloudové službyČti více
Ilustrativní obrázek

Německý DAX spolu s Evropou míří do červených čísel

Ilustrativní obrázek

Asijské trhy převážně rostly

Ilustrativní obrázek

Frankfurtská burza na začátku obchodního dne ztrácí

Ilustrativní obrázek

V Asii se obchodovalo smíšeně

Ilustrativní obrázek

Americké akcie se nakonec propadly výrazněji do červených čísel

Ilustrativní obrázek

Německá burza otevírá růstem

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.