Pouze akcie těchto tří společností indexu S&P 500 jsou investicí na jistotu

14:50 | wa pe | Diskuze

Nejistý svět ratingových agentur a analytiků nechává investory na pochybách. Seznamte se s trojicí společností indexu S&P 500, jejichž akcie Vás nezklamou.

Ilustrační foto, Public Domain

 

Sektor obchodu s cennými papíry pomáhá společnostem připravovat půdu pro ohlášení „nadprůměrných výnosů“, tím že snižuje odhady pro nadcházející výsledkovou sezónu. Někteří analytici dokonce udělují rating „buy“ i dlouho poté, co společnost zamířila ke krachu.

A dvanáctiměsíční výhled cílových cen je příliš krátký na to, aby mohl být vodítkem pro skutečně dlouhodobé investory, kteří mají v úmyslu investovat na dlouhá léta dopředu a ne pouze obchodovat.

Například mezi 505 akciovými tituly sledovanými agenturou FactSet v rámci indexu S&P 500 (některé společnosti mají několik tříd kmenových akcií) se 247 pyšní ratingem „buy“ nebo srovnatelným.

Pouze tři společnosti na indexu S&P 500 mají 100% buy” nebo “overweight” rating. Jsou to:

  1. Affiliated Managers Group Inc. (cílová cena: 220 USD)
  2. Allergan PLC (cílová cena: 363 USD)
  3. Delta Air Lines Inc. (cílová cena: 61 USD)
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.