Pojišťovnou roku 2019 je skupina AXA Česká republika a Slovensko

13:57 | E V | Diskuze

Skupina AXA Česká republika a Slovensko získala titul Pojišťovna roku 2019.

Ilustrativní obrázek
Foto: Axa

Z rukou pořadatelů tradiční ankety českého finančního trhu včera převzali na Žofíně ocenění Peter Socha, zástupce generálního ředitele a ředitel distribuce a správy aktiv skupiny AXA Česká republika a Slovensko a Frederic Boulanger, ředitel marketingu a digitalizace skupiny AXA Česká republika a Slovensko.

„Toto prestižní ocenění je konkrétním důkazem, že to, co jsme v uplynulých letech budovali, bylo správné. Posouváme se z role pouhého plátce škod do role partnera našich klientů. Naše vášeň pro to, aby byl klient vždy na prvním místě ve všem, co děláme, naše posedlost stát se jednodušší pro naše klienty i naše distributory a náš závazek být vždy o krok napřed díky inovacím, jsou nyní dobře známé nejen v pojišťovnictví i mimo něj! Jsem velmi hrdý na to, čeho jsme dosáhli společně s našimi kolegy a všemi našimi obchodními partnery. Vřele jim děkuji za to, že to bylo možné, díky jejich odhodlání, profesionalitě a vášni. V neposlední řadě děkuji našim klientům za jejich důvěru,“ řekl o zisku ocenění Pojišťovna roku 2019 Robert GAUCI, generální ředitel skupiny AXA Česká republika a Slovensko.

Co porota ocenila? Téměř 90 % nových smluv je ve skupině AXA Česká republika a Slovenskou sjednáno elektronicky. Jako první finanční instituce v ČR a na Slovensku zveřejňuje AXA online a bez cenzury klientskou zpětnou vazbu. (6 090 recenzí za posledních 12 měsíců, celkem přes 11 100). Ve své strategii klade dlouhodobě důraz na prevenci. Všem řidičům nabídla aplikaci AXA Drive. Digitální platformou AXA Health Keeper pro změnu podporuje zdravý životní styl. Oba ekosystémy jsou k dispozici široké veřejnosti. Stále více škod v životním i neživotním pojištění likviduje online a nově spustila e-Underwriting, který umožní akceptaci až 80 % smluv rizikového životního pojištění online.

 

Zdroj:Dominik Ježek, Havas PR Prague
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Nehody na železnici: na co mají poškození nárok?

Ilustrativní obrázek

BNP Paribas Cardif Pojišťovna se stala druhou nejlepší Finanční společností roku 2019

Ilustrativní obrázek

Zklikvidovali jsme první škody po orkánu Sabine

Ilustrativní obrázek

AXA v ČR očekává milionové škody způsobené orkánem SabineČti více
Ilustrativní obrázek

Německá burza otevřela na záporné nule

Ilustrativní obrázek

Asijské indexy dnes převážně rostly

Ilustrativní obrázek

Zámořské akcie uzavřely v červených číslech

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k cenám pohonných hmot a ropy

Ilustrativní obrázek

Německé akcie ztrácí

Ilustrativní obrázek

Asijské indexy po zasedání Fedu ztrácely

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.