Podle jeho slov by měly národní a místní úřady zakázat platformy, které poskytují centralizované obchodování s virtuálními měnami, jako je například bitcoin. Úřady by také měly zakázat aktivity jedincům a institucím, které poskytují služby tvůrců trhu, garance nebo služby vypořádání při centralizovaném obchodování s virtuálními měnami. To se týká například poskytovatelů služeb internetových peněženek.
Čínští regulátoři již v minulém roce zakázali veřejné nabídky digitálních mincí, zavřeli čínské burzy obchodující s kryptoměnami a omezili těžbu bitcoinů, nicméně aktivita v oblasti kryptoměn a bitcoinů pokračovala i přes zákaz pomocí alternativních kanálů.
Podle Pana by úřady měly také zablokovat domácí a zahraniční webové stránky a zakázat mobilní aplikace, které poskytují služby centralizovaného obchodování s virtuálními měnami čínským zákazníkům, a pokutovat platformy, které poskytují platební služby s pomocí virtuálních měn. Místní úřady by také měly vyšetřit služby, které pomáhají lidem s přesunem peněz za hranice Číny.
Pan si rovněž myslí, že by úřady měly zakročit proti těžbě virtuálních měn a použít k tomu regulace v oblasti elektřiny, užití půdy, zdanění a ochrany životního prostředí. „Psedofinanční inovace, které nemají žádný vztah k reálné ekonomice, by neměly být podporovány,“ řekl Pan.