Osmý ročník ankety Broker Roku zná svého vítěze

09:19 | M Z | Diskuze

Osmý ročník ankety Broker Roku je již minulostí. Od pondělí 1. dubna 2018 znají tradeři a investoři nejoblíbenějšího a nejuznávanějšího brokera v České republice.

Ilustrativní obrázek
Foto: Mgr. Michal Stibor, Financial Progress Group a.s.

Na hlasování se mohl podílet každý, kdo na webu www.Broker-Roku.cz označil v období mezi 25.-31. březnem 2018 svého favorizovaného brokera. Vítězem se stala společnost X- Trade Broker DM S.A.

Do ankety byli nominováni brokeři s platnou evropskou licencí a zároveň mající pro své klienty podporu v českém jazyce. O vítězi rozhodl celkový počet obdržených hlasů. Hlasování tak odráželo subjektivní ohodnocení širokou veřejností a tím se přiblížilo ke skutečnému vnímání brokerů ze strany investorů a traderů.

V roce 2011 vyhrála anketu Fio banka a.s., následoval rok 2012 s vítězem XTB. V roce 2013 zvítězil Brokerjet České spořitelny, v roce 2014 Colosseum, a.s. Roky 2015 a 2016 ovládl Nizozemský LYNX B. V. V roce 2017 zvítězila společnost X- Trade Broker DM S.A., která své prvenství obhájila i v hlasování o Brokera Roku za rok 2018.

Výsledky ankety Broker Roku za rok 2018

1. XTB Česká republika
2. Saxo Bank

3. DM BOŚ S.A.

Celkově v anketě hlasovalo 7 415 traderů a investorů

„Jsem rád, že anketa se těší takové oblibě ze strany traderů a investorů. Je dobře, že tolik hlasujících má zájem na tom, aby brokeři dostali zpětnou vazbu a mohli tak dále pracovat a zlepšovat své služby. Musím říct, že v konkurenci tolika brokerských společností působících na českém trhu není snadné se prosadit. O to větším úspěchem je, umístit se na prvních příčkách v anketě.“ uvedl Michal Stibor, ředitel ankety Broker Roku.

Anketu Broker Roku organizuje a pořádá, již od roku 2011, společnost Financial Progress Group a.s.. Oficiální předání ocenění se uskuteční v pátek 12. dubna 2019 v rámci informačně vzdělávací konference o obchodování a investování na finančních trzích MoneyExpo Trading 2019

 

Zdroj:Mgr. Michal Stibor, Financial Progress Group a.s.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.