Obři v Rumunsku a zastírací taktika CIA

20:20 | E V | Diskuze

Všichni jste možná slyšeli legendy o obrech, někdy nazývaných kyklopy nebo lidožrouty.

Ilustrativní obrázek
Foto: pixabay

Obři byli obecně představováni jako stvoření tak velká, až se země při každém kroku třásla.

Zdá se však, že obři nejsou jen v pohádkách, vzhledem k tomu, že jejich pozůstatky již byly nalezeny po celém světě. Tajemství jejich civilizace zůstává dodnes neodhaleno a v tomto ohledu je dokonce udržováno jisté tajemství, jako vědecká konvence, která má utajit jakýkoli důkaz o jejich existenci.

Vykopávky v Rumunsku
V šedesátých letech archeologové prováděli vykopávky na kopci v Argedava v Rumunsku, kde hledali neocenitelné artefakty v ruinách toho, co bylo kdysi největší citadelou dánského vůdce Burebisty. Místní obyvatelé prováděli většinu výkopů a byli rádi, že během tohoto obtížného období dělají něco mimořádného.

Mezi nimi byl i Ionita Florea, nyní starý muž, již osmdesátiletý. Byl to on, kdo vykopal obrovskou lebku, dvakrát až třikrát větší než normální lidská lebka. Když to oznámil archeologům, místní pracovníci byli rychle propuštěni a archeologové pokračovali v kopání sami. Jejich nálezy byly naloženy na nákladní automobily a odvezeny s maximálním utajením. Během vykopávek shromáždili kolem 80 skeletů, z nichž většina byla kompletní. Také nalezli obří keramické nádoby plné zrní. K dnešnímu dni nikdo neví, kde jsou kostry uloženy.

Vykopávky v Scaieni
Toto není ojedinělý případ. V nedávných letech vesničané v obci Scaieni odkryli hřbitov starobylých obrů při výsadbě jablečného sadu. Opět zde našli lebky obrovské velikosti, které všechny zmátly. Vesničané vedle úplných koster také nalezli fragmenty keramiky, šperky a podivné kovové sošky – asi 3 stopy vysoké. Náhle se tam objevil tým archeologů, vše vykopal a odvezl. Žádné veřejné prohlášení nebylo učiněno a místní lidé odmítají diskutovat o tom, co se stalo poté, co oznámili své zjištění. Byli násilím umlčení? Je tato událost součástí většího spiknutí?

Existuje spousta legend o obrech v této oblasti. Podle místního folklóru obři kdysi obývali hory a lesy kolem Scaieni. Skutečně zde byly nalezeny obrovské trůny vytesané v horském úbočí, v oblasti nepřístupné běžným lidem. Legendy říkají, že pod horami jsou dvě obrovské podzemní jeskyně, které ukrývají starověké poklady obrů. Mohly by tyto krypty být skutečné? Kdyby byly nalezeny, jaké příběhy by byly odhaleny?

Bucegi
V roce 2009 zahájil místní zpravodajský kanál výzkum obrů a jejich tajných tunelů pod horami Bucegi. Jakmile svou zprávu zveřejnil, dostali novináři telefonát od muže, který se odmítl identifikovat. Novinářům pohrozil, aby okamžitě zastavili probíhající průzkum.

Jak tajemný muž dodal:

„Zahráváte si s nebezpečím! Přestaňte mluvit o Bucegi. Takové informace nesmí být zveřejňovány a existují určité struktury, které se zabývají takovými případy. Nechtějte nás poznat a hovořit s námi. To je všechno, co vám chci říct.“
Pak zavěsil a spojení se přerušilo. Byl to nějaký organizovaný podvod nebo skutečný případ tajné hrozby? Pouze novináři to vědí a odmítají o tom diskutovat. Zajímavým potvrzením je, že vzdušný prostor nad plošinou Bucegi, je omezená bezletová zóna.

Účast CIA
Mnoho zdrojů zde poukazuje na účast CIA na případu. Takové incidenty se dějí po celém světě. Existuje výrazný nedostatek fyzických důkazů vždy, když lidé oznamují zjištění obrovských koster. Úřady nejprve přijdou, zanechají za sebou spěšně zakryté výkopy, odstraní veškeré artefakty a zavážou místní obyvatele mlčením. Člověk by si mohl myslet, že se zde děje něco opravdu divného.

odkaz na Suenee.cz

Zdroj:Sueneé Universe
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články


Čti více
Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k vysokému zájmu o zlato

Ilustrativní obrázek

Německo na kladné nule

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie pokračovaly v růstu, Čína představila silné PMI

Ilustrativní obrázek

Americké akcie v závěru odevzdaly podstatnou část zisků

Ilustrativní obrázek

Ozvěny trhu: Dolar vítězí, viru navzdory

Ilustrativní obrázek

Německo v čele s automobilkami roste, index DAX posiluje o 1,8 %

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.