O2 nezvažuje vyplacení mimořádné dividendy

09:01 | Redakce W4T | Diskuze

Šéf společnosti O2 Tomáš Budník řekl v rozhovoru pro Hospodářské noviny, že firma nyní nezvažuje vyplacení mimořádné dividendy. O2 hledí hlavně na udržitelnost dividendy na několik dalších let. Podle našich prognóz by vzhledem k plánovanému růstu zadlužení O2 zbyl prostor na mimořádnou dividendu i po vyplacení běžných dividend a realizaci zpětného odkupu. Část trhu mohla s mimořádnou dividendou počítat, a proto by komentář šéfa firmy mohl mít negativní dopad na cenu akcií O2.

Foto: w4t

 

Podle Hospodářských novin jsou hlavní zpravodajské či zábavní weby připraveny zablokovat svůj obsah pro zákazníky O2, pokud operátor uskuteční svůj plán a začne blokovat on-line reklamu. Podle svého šéfa O2 o této možnosti zatím jen uvažuje a vysvětluje ji trendem blokování reklamy v Evropě. Situaci budeme dál sledovat.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.