O portálu W4T

14:16 | Redakce W4T | Diskuze

Internetový zpravodajský portál W4T.CZ přináší svým čtenářům všeobecné zpravodajství s důrazem na ekonomiku, investování, moderní technologie a politiku. Mezi českými ekonomickými weby patří mezi nejkomplexnější nástroj pro investory, finanční experty i laickou veřejnost se zájmem o finanční trhy. Na W4T.CZ najdete vše podstatné o ekonomice, akciích, forexovém obchodování, osobních financích ale též informační servis pro podnikatele, rozhovory s předními českými i zahraničními byznysmeny a politiky. W4T.CZ rovněž přináší nejnovější a komplexní informace týkající se kryptoměn.

Zpravodajství produkuje denně okolo 100 článků a rychlých zpráv z finančních trhů čímž se vyrovná i prestižním zahraničním konkurentům. Zprávy W4T.CZ můžete také najít na Seznam.cz nebo České televizi.

Součástí webu je též robustní odborná knihovna, ze které mohou čerpat investoři know-how pro správná investiční rozhodnutí.

Každý, ať již laik nebo profesionál, pak může změřit své znalosti v pestrých testových otázkách, jejichž splnění je doprovázeno specifickou odměnou.

W4T.CZ je živý organismus a stále se vyvíjí. Naší snahou je, aby se na webu objevovaly stále nové a nové věci, které osloví jak široké publikum, tak i úzkoprofilovou skupinu.

Email: info@w4t.cz 

Líbil se vám článek?
+1 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.