O portálu W4T

16.11.2015 14:16 | Redakce W4T | Diskuze

Internetový portál W4T.CZ je předním ryze českým finančním portálem s bohatou zásobou tématických článků jak pro laickou, tak i profesionální veřejnost. Portál nabízí široké možnosti výběru finančních zpráv z celého světa včetně domácí scény. Najít zde můžete vše o akciích, komoditách nebo forexu, stejně tak jako informace k osobním financím nebo zprávy z byznysu a podnikání. Zpravodajství produkuje denně okolo 100 článků a rychlých zpráv z finančních trhů čímž se vyrovná i prestižním zahraničním konkurentům.

Web je určen uživatelům zajímajícím se o investování a ekonomiku. Součástí webu je též robustní odborná knihovna, ze které mohou čerpat investoři know-how pro správná investiční rozhodnutí.

Každý, ať již laik nebo profesionál, pak může změřit své znalosti v pestrých testových otázkách, jejichž splnění je doprovázeno specifickou odměnou.

W4T.CZ je živý organismus a stále se vyvíjí. Naší snahou je, aby se na webu objevovaly stále nové a nové věci, které osloví jak široké publikum, tak i úzkoprofilovou skupinu.

Email: info@w4t.cz 

Líbil se vám článek?
+1 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.