Nový obchodní algoritmus slibuje 75% úspěšnost. Revoluce pro binární opce?

17:20 | wa pe | Diskuze

Letošní cenu za inovaci roku TV pořadu STARTUP365 vyhrála skupina studentů z univerzity v britském Birminghamu se svým obchodním algoritmem, který jak tvrdí, představuje revoluci v obchodování s binárními opcemi.

Foto: Gerd Altmannn

 

Projekt, který původně vznikl ve spolupráci vysokoškolských studentů Johna Crosse, Abbey Walker–Jonesové, Mattyho Vosse a Ashe Patela v rámci závěrečné práce v oboru počítačové vědy, slibuje zisk ve třech ze čtyř jím provedených obchodů.

Dle vlastních slov se tvůrci snažili po celá léta investovat na burze, ale s nevalnými výsledky. Nový obchodní algoritmus slibuje drobným investorům srovnat krok se zkušenými, kapitálově silnějšími a informovanějšími obchodníky.  

Po třech letech vývoje a zdokonalování byl nový systém pod názvem Ultimate4Trading představen veřejnosti. Tým tvůrců vyzdvihuje jeho schopnost rychle zpracovat surová tržní data ve velkém množství, odhalit nejpravděpodobnější trend vývoje a nabídnout spolehlivé možnosti ziskových obchodů.

Z původních dvou obchodů denně je po letech vývoje systém prý schopen denně nabídnout přes stovku výnosných transakcí s úspěšností 70–75 %.

Během pořadu došlo i k demonstraci avizovaných schopností Ultimate4Trading, když předsedkyně a jedna z tvůrců algoritmu Abbey–Walker Jonesová dosáhla zisku 120 USD pomocí čtyř obchodů v 60 sekundách.

Autoři algoritmu jej nabízejí v rámci své webové aplikace veřejnosti zdarma. Zdali se opravdu jedná o revoluci nebo nový dobře mediálně zabalený investiční podvod v obchodování s binárními opcemi ukáže až čas.

Líbil se vám článek?
+1 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.