Největší výletní loď na světě vyrazila na svou první plavbu. Vítejte na palubě Symphony of the Seas

10:50 | wa pe | 1 komentář / 1 nový

Nejnovější přírůstek do rodiny výletních lodí společnosti Royal Carribean, Symphony of the Seas se může pochlubit hned několika superlativy, kromě gigantické kapacity a superrychlého připojení k internetu také například nejdelší vodní skluzavkou.

Ilustrativní obrázek
Foto: Robert Pittman

Monumentální Symphony of the Seas měří na délku 362 metrů, což jí umožňuje pojmout 22 restaurací, 24 bazénů a 2 759 kabin, to vše na celkem 18 palubách. Při plném obsazení může přivítat 6 680 hostů, které má na starosti početný personál až o 2 200 lidech.

Loď je rozdělena na takzvané čtvrti, z nichž každá má svou vlastní atmosféru a zaměření. Zatímco některé jsou určeny především pro rodiny s dětmi, jiné jsou přístupné pouze dospělým. O zábavu během plavby by se měla postarat celá řada atrakcí a aktivit, například lanový skluz přes 9 palub, horolezecká stěna či 45 metrů vysoká vodní skluzavka. Pro spíše kulturně zaměřené jedince je v nabídce také klasické či vodní divadlo.

Nyní obrovitá výletní loď zamíří na okružní plavbu po Středozemním moři se zastávkami v Palma de Mallorca, Pise, Římě či v Neapoli. Na podzim se loď přesune na druhou stranu Atlantiku do Miami, kde zahájí sérii okružních plaveb v Karibiku.

zdroj: Popular Cruising

Zdroj:cnn, redakce
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
to je drobeček :))
Vstoupit do diskuze

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.