Nejoblíbenější broker v ČR za rok 2018 bude znám za několik dní

13:01 | S L | Diskuze

V pondělí 25. 3. 2019 začalo hlasování o Brokera Roku za rok 2018

Ilustrativní obrázek
Foto: Michal Stibor, FPG a.s.

P r a h a, 26. března 2019 – Anketa Broker Roku vzbudila i letos při svém zahájení velký zájem jak mezi brokery, tak laickou i odbornou veřejností. Ta ukázala opět zájem podílet se na hodnocení brokerů a přispět tak ke zkvalitnění jejich práce.

Hlasování o Brokera Roku odstartovalo včera v pondělí ve 14:00 na internetových stránkách www.broker-roku.cz. Pořadí vzejde z hlasování veřejnosti na základě počtu obdržených hlasů.

Titul Brokera Roku obhajuje X-Trade Brokers, které v minulém ročníku zvítězilo před Saxo Bank a LYNXem.

Soutěž pořádá akciová společnost Financial Progress Group. „Cílem ankety není jen vyhodnotit a odměnit služby obchodníků s cennými papíry, kteří působí v České republice, ale i rozšířit povědomí o nich.“ uvedl Michal Stibor, předseda ankety Broker Roku.

Soutěž je vyhlášena v jedné kategorii o Brokera Roku za rok 2018. Do ankety jsou nominováni obchodníci s cennými papíry a finančními deriváty, kteří mají platnou evropskou licenci, působí v České republice a mají pro své klienty podporu v českém jazyce.

Internetové hlasování probíhá od 25.-31. března 2019. Vyhlášení výsledků včetně předání ocenění se uskuteční v pátek 12. dubna 2019 v rámci informačně vzdělávací konference o obchodování na finančních trzích MoneyExpo Trading 2019.

 

 

Kontakt

Michal Stibor

stibor@f-p-g.cz

+420 603 337 929

Zdroj:Michal Stibor, Financial Progress Group a.s.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.