Nejoblíbenější broker v ČR bude znám za několik dní. V úterý 21.11.2017 začalo hlasování o Brokera Roku 2017!

10:23 | mos ja | Diskuze

Anketa Broker Roku vzbudila i letos při svém zahájení velký zájem jak mezi brokery, tak laickou i odbornou veřejností. Ta ukázala opět zájem podílet se na hodnocení brokerů a přispět tak ke zkvalitnění jejich práce.

Foto: Financial Progress Group a.s.

Hlasování o Brokera Roku odstartovalo v úterý jednu minutu po půlnoci na internetových stránkách www.broker-roku.cz. Pořadí vzejde z hlasování veřejnosti na základě počtu obdržených hlasů.

V loňském ročníku se na stupních vítězů umístili:

1. LYNX Broker

2. X-TradeBrokers DM S.A.

3. Fio banka a.s.

 

Soutěž pořádá akciová společnost FinancialProgress Group.„Cílem ankety není jen vyhodnotit a odměnit služby obchodníků s cennými papíry, kteří působí v České republice, ale i rozšířit povědomí o nich.“ uvedl Michal Stibor, předseda ankety Broker Roku.

Soutěž je vyhlášena v jedné kategorii o Brokera Roku 2017. Do ankety jsou nominováni obchodníci s cennými papíry a finančními deriváty, kteří mají platnou evropskou licenci, působí v Českére publice a mají pro své klienty podporu v českém jazyce.

Internetové hlasování probíhá od 21.-27.listopadu 2017 za podpory mediálních partnerů Investree, Investujeme.cz, Roklen24, W4T.CZ a partnerů bonusů pro hlasující veřejnost Czechwealth, Forex-Zone.cz, GradaPublishing.

 

 

Kontakt

Michal Stibor

stibor@f-p-g.cz

+420 603 337 929

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.