Nejčtenější články

Ilustrativní obrázek

Odvrácená strana Amazonu v ČR. Kopa hrůzy v Dobrovízi, míří reputace firmy ke dnu?

28.12.2017 | Aktualizováno 03.01.2018 19:22 | Redakce W4T | 21 komentářů / 21 nových

Amazon přinesl do středočeské Dobrovíze s projektem obřího logistického centra peníze. Sousedé o práci pro internetový gigant zájem nemají možná i proto, že jsou velice blízko zdroje informací a vědí, jak to v obřím logistickém centru chodí. Vyhazov hrozí i za chození po schodech bez držení se zábradlí a odbory jsou naprosto zapovězené téma. Amazon je velká slibotechna a skutek utek, takto lidově místní ve středočeské Dobrovízi mluví o projektu obřího logistického centra.


Ilustrativní obrázek

Které kryptoměny mohou v příštím roce sesadit bitcoin z trůnu?

Kryptoměny to není jen bitcoin, který v posledních týdnech uchvátil pozornost investorů. Ze zadních řad se na něj dotahuje sedm slibných následovníků, kteří mohou už v příštím roce pozitivně překvapit.

Ilustrativní obrázek

Bitcoinový milionář radí: Neinvestujte do bitcoinu!

Bitcoinový milionář, Grant Sabatier, který v roce 2013 poprvé do bitcoinu investoval 5.000 USD, nyní vlastní přibližně 69,2 bitcoinů.

Ilustrativní obrázek

Nejočekávanější filmy v roce 2018

Hollywoodská továrna na sny letos rozhodně nezahálela a i v roce 2018 velmi zprudka zaútočí na naše peněženky. Bohužel pokračování Avatara se nedočkáme. Na které filmové premiéry se tedy můžeme těšit v příštím roce?

Ilustrativní obrázek

Paralelní světy by mohly vyřešit jednu z velkých fyzikálních záhad

Černé díry byly po dlouhou dobu prezentovány jakožto něco, co popírá naše současné chápání fyziky a jejích zákonitostí. Nyní se zdá, že zapojení teorie paralelních světů nabízí vysvětlení, které se navíc jeví přesvědčivě.

Ilustrativní obrázek

Šokující analýza: Jaká je skutečná hodnota bitcoinu?

Jaká je ve skutečnosti hodnota bitcoinu? Podle analytika z Morgan Stanley - nula.

Ilustrativní obrázek

Přichází energetická revoluce? Český rodák věří, že je možné dosáhnout jaderné fúze

Vědci z University of New South Wales jsou přesvědčeni, že přišli na způsob, jak realizovat jadernou fúzi bez problematického radioaktivního odpadu. 

Buď se některé hvězdy chovají podivně anebo se nás pokouší kontaktovat stovky mimozemských ras

Většila lidí bezesporu touží po vědeckém potvrzení mimozemského života, někteří pak samozřejmě vyloženě touží po setkání s mimozemšťany, ať už zelenými, šedými či růžovými. 

Ilustrativní obrázek

Finsko má za sebou rok testování nepodmíněného základního příjmu

Finsko je jednou z prvních zemí, které začaly reálně uvažovat o zavedení nepodmíněného základního příjmu, který by bez výjimky obdrželi všichni občané země.

Ilustrativní obrázek

První člověk, který se dožije tisíce let, se už možná narodil

Jeden ze zakladatelů vědecko-výzkumné nadace SENS Research Foundation, Aubrey de Grey, věří, že se v brzké době vědcům podaří překonat stárnutí organismu a obelstít smrt.

Ilustrativní obrázek

Vědcům se podařilo "obrátit šíp času"

Prostřednictvím jednoho pozoruhodného experimentu se vědcům podařilo obrátit šíp času, aniž by porušili druhý zákon termodynamiky. Jejich výzkum potvrzuje, že se stále ještě máme co učit o fungování světa kolem nás.

Ilustrativní obrázek

Pozoruhodný objev: Fyzikové experimentálně potvrdili novou formu hmoty

Před mnoha desetiletími vědci existenci excitonia teoreticky předpověděli. Nyní se jim podařilo experimentálně dokázat, že excitonium skutečně existuje.

Ilustrativní obrázek

Jaderný reaktor ITER může být svatým grálem čisté energie

Po řadě problémů a přešlapů se zdá, že mezinárodní projekt revolučního reaktoru pro jadernou fúzi dosáhl dalšího milníku: Polovina nezbytné infrastruktury pro výstavbu mezinárodního termonukleárního experimentálního reaktoru (International Thermonuclear Experimental Reactor - ITER) je po sedmi letech pilné práce hotova.

Ilustrativní obrázek

Hvězdná předpověď pro bitcoin na 2018

Jaké hodnoty dosáhne bitcoin v příštím roce, je absolutně ve hvězdách. Níže uvažované prognózy počítají s rozpětím 8.073 USD až 89.750 USD. Jiné tento interval zdola rozšiřují dokonce až k nule.

Ilustrativní obrázek

Skupina vědců varuje před malou dobou ledovou kolem roku 2030

Skupina vědců tvrdí, že planeta Země vstupuje do malé doby ledové a že planetární teplota začne v roce 2021 klesat.

Ilustrativní obrázek

Maximální délka života je lidem geneticky předurčena, tvrdí vědci

Vědci z Université Paris V Descartes jsou přesvědčeni, lidé v současnosti dosáhli maximální průměrné délky života v závislosti na jejich genetických dispozicích a aktuálnímu stavu životního prostředí.

Ilustrativní obrázek

Nové pevné baterie Fisker slibují, že pohřbí lithium-iontovou konkurenci automobilky Tesla

Nové baterie s pevnými elektrolyty z produkce společnosti Fisker slibují až 2,5násobnou energetickou hustotu než dnes široce používané lithium iontové akumulátory. Společnost počítá s jejich masovou výrobou kolem roku 2023.

Ilustrativní obrázek

Výkonný ředitel Euro Pacific Capital: Bitcoin svým strmým růstem směřuje k finální nule

Podle investičního veterána a výkonného ředitele Euro Pacific Capital, Petera Schiffa, se investoři opili bitcoinem a čím víc nahoru tento vyletí, tím větší pak bude jejich finální opice.

Ilustrativní obrázek

Kryptoměny jsou budoucností peněz. Víte proč?

I některé známé osobnosti a experti, kteří označují bitcoin za nebezpečně nafouklou investiční bublinu, přiznávají, že technologie blockchain představuje do budoucna revoluci v globálním finančním systému.  

Ilustrativní obrázek

Nemyslete jen na bitcoin - podívejte se na litecoin!

Bitcoin během několika posledních týdnů neuvěřitelným způsobem posílil. To je sice pravda, nicméně existuje ještě jedna virtuální měna, která aktuálně posílila ještě víc než bitcoin - litecoin.

Ilustrativní obrázek

Baterie nové generace by mohla ohrozit byznys společnosti Tesla

Bývalý šéfdesigner pro Aston Martin v současnosti vyvíjí novou pevnou baterii, která podle jeho vlastních slov bude jednoznačně lepší, než dnes běžné lithium-iontové baterie, které se používají třeba i v elektromobilech.

Ilustrativní obrázek

Winklevoss: Při ceně 19 000 USD je Bitcoin 20x podhodnocen

Investor Tyler Winklevoss, který proslul např. tím, že spolu se svým bratrem obvinil Marka Zuckerberga, že jim ukradl myšlenku Facebooku, se domnívá, že Bitcoin nahradí zlato v pozici nejvýznamnější investiční komodity.

Ilustrativní obrázek

6 top předpovědí pro bitcoin na rok 2018

Co může nadcházející rok 2018 dát nejžhavější kryptoměně světa do vínku? Zeptali jsme se několika expertů, jaký vývoj bitcoinu a vůbec celé branže virtuálních měn předpovídají pro rok 2018.

Ilustrativní obrázek

Pět předpovědí pro kryptoměny pro rok 2018

Poté, co na konci roku 2017 vyvrcholilo bitcoinové šílenství, mnoho investorů a analytiků předpokládá, že vývoj v oblasti kryptoměn bude v roce 2018 méně bezproblémový. Server CNBC nabízí na základě dotazování investorů a analytiků následujících pět předpovědí pro rok 2018.

Ilustrativní obrázek

Podnikají bez licence, nabízejí přesto slušný profit. Než se však jejich pyramida sesype…

Chcete rychle a snadno z pohodlí domova vydělávat peníze? Můžete. Musíte však zariskovat a ignorovat varování, která se kolem firem, co podobné „zázraky“ nabízejí, hromadí.

Odeslat článek e-mailem

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.