Nečekané výdaje: Kde sehnat 10 tis. Kč do druhého dne? Rychlá půjčka

08:09 | Mar Ve | 2 komentáře / 2 nové

Každému se někdy porouchá lednička nebo pračka a zákon schválnosti se postará o to, aby to bylo hned po sobě a těsně před výplatou. Kam se obrátit, když potřebujete například 10 000 Kč na nákup nového spotřebiče do druhého dne? Řešením je rychlá půjčka.

Foto: W4T

V ideálním případě by měl každý disponovat finanční rezervou právě pro podobné případy. Ne všichni však přistupují k osobním financím dostatečně zodpovědně. Pokud se tak do situace okamžité potřeby peněz dostanete, stojí za pokus nejprve oslovit některého z rodinných příslušníků a získat tak krátkodobou výpomoc v podobě bezúročné půjčky. V momentě kdy nelze využít žádné z výše zmíněných možností, je potřeba se obrátit na některý z komerčních subjektů.

Na českém trhu naštěstí operuje řada úvěrových poskytovatelů, kteří se specializují přímo na oblast "rychlá půjčka". S jejich využitím lze získat menší částky na účet klidně i do několika minut od vyřízení, bez nutnosti ručení či dokládání příjmů. 

Podívejme se na nabídku půjčky 10 000 Kč na 30 dnů od několika různých poskytovatelů. Podmínkou je dostupnost peněz nejpozději do následujícího dne.

Poskytovatel

Celkem zaplatíte [Kč]

RPSN

První půjčka zdarma

Kamali

10 330

48,5 %

Ano, při splacení do 14 dnů.

Zaplo

12 300

1141,2 %

Ano, do 8 000 Kč.

Půjčkomat.cz

12 650

1646,2 %

Ano, do 10 000 Kč.

Kredito24

13 000

2334 %

Ne.

Půjčka 7*

13 143,16

3426,4 %

Ne.

Ferratum Bank

13 300

3113 %

Ano, do 9 000 Kč.

Credit Portal

14 499,77

9088,1 %

Ne.

Credit Kasa

16 000

30341,1 %

Ne.

                                                                                                * Půjčka je pouze na 28 dní.

K dispozici je samozřejmě celá řada dalších poskytovatelů rychlých půjček. Mnoho z nich neposkytuje nově příchozím klientům první půjčku vyšší než 5 – 8 tis. Kč.

Pokud se do situace akutní potřeby peněz do druhého dne opravdu dostanete a rozhodnete se využít některé z rychlých půjček, rozhodně nejprve využijte nabídku první půjčky zdarma. Pokud to již nebude možné, tak nejlepší nabídku půjčky 10 000 Kč na 30 dní ze srovnávaných poskytovatelů lze získat u Kamali, kde po měsíci zaplatíte navíc 330 Kč při RPSN 48,5 %, což je výrazně méně, než RPSN v řadu tisíců u ostatních poskytovatelů.

Zdroj:redakce
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
O rychlých půjčkách se už co to napsalo, ale mnohokrát již některé informace neplatí. Staré věci dokáží často zmást člověka. Aktuálně info jsem si našla na této stránce http://www.kurzy.cz/zpravy/417590-je-rychla-pujcka-opravdu-rychla-zjistili-jsme-pro-vas/ Snad jsem vám pomohla, přátelé. : - *
Rychlé půjčky jsou vcelku fajn, ale pozor na to - dobrý sluha, ale zlý pán - pokud s nimi umíte zacházet, tak pomohou, jinak ale mohou napáchat víc škody než užitku. Mám osobně vyzkoušenou (https://homepujcka.cz/druhy-pujcek/rychla-pujcka/) a tam je to fajn, ale využívám vážně jen když jde do tuhého.
Vstoupit do diskuze


Související články
Ilustrativní obrázek

ČSOB: Klidnou letní dovolenou většina podnikatelů nezná

Ilustrativní obrázek

Můj partner utrácí dvakrát víc než já, říkají Češi

Ilustrativní obrázek

Počet zahájených sporů u finančního arbitra loni klesl o třetinu

Ilustrativní obrázek

ČNB udělila licenci společnosti Provident Financial k poskytování úvěrů

Ilustrační foto

Jaká finanční doporučení uděluje Bible?

Ilustrační obrázek

Pražský zastavárník: Po setmění přicházejí do zastaváren "zombie"Čti více
Ilustrativní obrázek

Pražská burza zakončila týden bez výraznější změny

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifické akciové indexy ukončily týden smíšeně

Ilustrativní obrázek

Pražská burza v pátek ráno roste

Ilustrativní obrázek

Akciový výhled

Ilustrativní obrázek

Futures na evropské akcie rostou

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.