Nákupní horečka žene ceny akcií společnosti Yelp vzhůru

12:08 | V Z | Diskuze

Akcie společnosti Yelp v pátek zaznamenaly nejvyšší růst za posledních šest měsíců. Investoři kupovali akcie webového portálu zaměřeného na zákaznické recenze za výhodné ceny poté, co za letos ztratily téměř polovinu své hodnoty.

 

Akcie Yelpu v pátek na newyorské burze stouply o 11 % a uzavřely na 31,21 dolaru za kus, což je nejvyšší růst od 7. května a nejvyšší cena od 28. července. Akcie Yelpu po 29. červenci prudce poklesly poté, co společnost snížila výhled pro tržby a oznámila, že přestane prodávat celostátní inzerci. Od začátku roku akcie Yelpu ztratily 43 % své hodnoty.

Ředitel společnosti Yelp Jeremy Stoppelman se pokouší přesvědčit investory, že společnost je na cestě k opětovnému růstu posilováním najímáním nových lokálních prodejců reklamy a stahováním bannerových reklam na celostátní značky, které negenerují prokliky mezi uživateli Yelpu. Tato snaha je součástí nového zaměření Yelpu na mobilní uživatele, kteří již převyšují svými počty uživatele přistupující k Yelpu přes klasické počítače.

Zdroj:Bloomberg
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.