MONETA Money Bank jako první banka v Česku umožňuje živnostníkům jiných bank sjednání úvěru

10:52 | M Z | Diskuze

MONETA Money Bank umožňuje živnostníkům jiných bank sjednání úvěru ve výši až 500 000 Kč zcela online bez předkládání daňového přiznání

Ilustrativní obrázek
Foto: Jan Cihlář, Consultant-BEAUFORT s.r.o.

Výraznou úsporu času živnostníkům všech bank přináší revoluční novinka v podobě možnosti sjednat komerční úvěr od MONETA Money Bank rychle a pohodlně zcela online na stránkách www.monetazivnostnikum.cz. Vyřízení žádosti o neúčelový úvěr Expres Business probíhá od začátku do konce po internetu, bez jakéhokoliv papírování, trvá v průměru pouhých 15 minut a úvěr je zcela bez poplatků. Navíc díky kampani trvající do května tohoto roku jsou první tři měsíce s nulovým úrokem a úroková sazba začíná na 5,9 % p. a. Klienti jiných bank mohou bez dokládání daňového přiznání plně online žádat o úvěr až do výše 500 000 korun. MONETA Money Bank je s milionem klientů čtvrtou největší bankou v zemi a touto inovací posiluje svoji pozici digitálního lídra na českém bankovním trhu a šampiona živnostníků, svobodných povolání a malých a středních firem ve financování jejich potřeb.

„Sjednat si úvěr plně online zvládne naprosto každý. Stačí mít počítač, notebook, tablet či chytrý telefon s kamerou a pak v online kalkulačce na webových stránkách www.monetazivnostnikum.cz nastavit požadovanou výši úvěru a stisknout tlačítko Sjednat online. Následně vložíte vaše IČO a naskenujete dva doklady totožnosti, typicky občanský a řidičský průkaz. Poté ověříme vaši totožnost prostřednictvím kamery a vyhodnotíme žádost. V případě schválení žádosti stačí online podepsat smlouvu, k čemuž dojde ve chvíli převodu ve výši nejméně jedné koruny z vašeho bankovního účtu u jiné banky. Načerpané finanční prostředky následně obdržíte na podnikatelský účet MONETA Money Bank, a to zpravidla do pouhých pěti minut,“ vysvětluje Erik Howell, senior manažer Small Business & Transactional Banking MONETA Money Bank.

Ke sjednání nezajištěného a neúčelového splátkového úvěru Expres Business do výše 500 000 Kč není nutné předkládat daňové přiznání ani souhlas manžela nebo manželky. U vybraných profesních skupin, jako jsou například lékaři, notáři, advokáti nebo soudní znalci, banka poskytuje bez dokládání daňového přiznání úvěr až do výše 1,5 milionu Kč.

Sjednat nezajištěný a neúčelový splátkový úvěr Expres Business za výhodných podmínek mohou živnostníci rovněž na kterékoliv z více než 200 poboček MONETA Money Bank po celé zemi. Maximální možná výše úvěru je 2,5 milionu Kč.

Stávající klienti MONETA Money Bank mohou načerpat úvěr plně online prostřednictvím mobilního bankovnictví Smart Banka nebo internetového bankovnictví..

Zdroj:Jan Cihlář, Consultant-BEAUFORT s.r.o.
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

MONETA Money Bank hlásí úspěšný první měsíc s Apple Pay

Ilustrativní obrázek

JP Morgan Chase chce do konce roku otevřít 90 nových poboček

Ilustrativní obrázek

MONETA Money Bank (Koupit, 12m cíl = 97 CZK) - Potvrzujeme doporučení Koupit a zvyšujeme cílovou cenu na 97 CZK na akcii

Ilustrativní obrázek

Banka HSBC zvolena jedničkou v oblasti financování obchodu

Ilustrativní obrázek

AAA AUTO nabírá na desítky pozic, během roku přijme až 350 lidíČti více
Ilustrativní obrázek

Kdy jít proti investičnímu davu? Třeba v případě Boeingu

Ilustrativní obrázek

Index S&P 500 klesá o 0,39 %

Ilustrativní obrázek

Výrobce džínů Levi Strauss & Co. se vrací na burzu

Ilustrativní obrázek

PortFio - navýšení pozice v Erste Group

Ilustrativní obrázek

Index DAX klesá při pondělním ránu

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifická oblast tažena obavami z blízké recese zakončila v červené barvě

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.