Akcie pro poslední čtvrtletí akcie z dílny Merrill Lynch

10.10.2016 08:25 | Miloš Kotek | Diskuze

Poslední zpráva společnosti Merrill Lynch doporučuje jednak akcie k nákupu a jednak k prodej na krátko. Protože je spekulace na pokles mnohem rizikovější, soustředíme se na růstové tituly.

Foto: Web4Trader

 

American Tower

Tato špičková společnost dosáhla v loňském listopadu historického maxima a cena se nyní již skoro rok pohybuje stranou. Společnost American Tower Corp. (AMT) je jedním z největších světových realitních společností (REITs) a také vedoucí společností, která vlastní a provozuje mnoho úrovňových komunikačních realitních sítí. Společnost vlastní a provozuje 100 tisíc komunikačních buněk, jak v USA, tak v zahraničí. Společnost provozuje 900 softwarových služeb a v poslední době získala do svého vlastnictví Verizon towers.

Akcionáři pobírají dividendu ve výši 2%. Cílová cena se nachází na úrovni 131 USD. Konsensus analytiků na Wall Street je na úrovni 130 dolarů.

Comcast

Společnost provozuje vysílací služby a online služby a má vysoký potenciál. Comcast Corp. (CMCSA) je jednou z největších společností provozujících vysokorychlostní internet, telefonní služby a distribuci videoprogramů pod značkou XFINITY. Společnost investovala do technologie a vybudovala technicky pokročilé sítě pro připojení k internetu vysokou rychlostí.

Akcionáři pobírají dividendu ve výši 1,67 %, cílová cena je stanovena na 84 USD. Konsensuální cílová cena je na úrovni 75,70 dolarů.

Devon Energy

Společnost se angažuje v produkci zemního plynu a je na prvním místě v USA. Devon Energy Corp. (DVN) je nezávislá společnost v sektoru energií, která se primárně zaměřuje na průzkum a produkci ropy, zemního plynu a ropných produktů ve Spojených státech a Kanadě. Provozuje zhruba 1900 vrtacích studní. Společnost se také zabývá lokální distribucí zemního plynu a dalšími službami. Provozuje frakovací vrty a dodává zemní plyn svým odběratelům prostřednictvím plynovodů, rozvodných stanic a dalších průmyslových objektů.

Dividenda se vyplácí ve výši 0,55 %. Cílová cena Merrill Lynch je na úrovni 64 USD. Konsensuální cena se nachází na úrovni 46,28 dolarů.

General Dynamics

Společnost podniká v obranném průmyslu a je největší v USA. V minulém roce měla solidní výsledky. General Dynamics Corp. (GD) je světovou společností v obranném průmyslu a letectví. Zaměstnává na celém světě 96 tisíc zaměstnanců. Společnost podniká ve čtyředh oblastech: letectví, bojové systémy, námořní systémy a informace a informační systémy a technologie. Největším zákazníkem je vláda USA, kterou kontroluje Kongres.

Investiřu dostávají dividendu ve výši 1,98 % a cílová cena je stanovena na 170 USD. Konsensuální cena je 168,69 dolarů.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.