Live Sweaters mění název

13:45 | E V | Diskuze

Česká módní značka Live Sweaters, zabývající se výrobou designového oblečení z merino vlny, oficiálně oznamuje změnu názvu.

Ilustrativní obrázek
Foto: Live Sweaters

Od 22.září 2020 bude firma vystupovat pod označením Merino.Live. Spolu s novým jménem bude užívat i nové logo.

Změna názvu a loga je spojena se strategickým rozhodnutím firmy, která plánuje neustále rozšiřovat svůj výběr módních kousků z merino vlny. Doposud značka s názvem Live Sweaters vyráběla převážně prémiové svetry. Nyní pod označením Merino.Live bude nabídka pravidelně doplňována o další druhy oblečení jako jsou např.: trička či ponožky a jiné produkty z merino vlny.

Název Live Sweaters nám bránil v přirozeném růstu, protože v očích zákazníků jsme zakotvili pouze na jeden typ produktu. Rozhodně se nechceme omezovat jen na výrobu svetrů, a proto jsme se uchýlili k radikální změně identity,“ říká Michal Richter, zakladatel původní značky Live Sweaters. „Merino.Live je název, který nám konečně dává možnost volně tvořit různé druhy oblečení a doplňků z merino vlny. Věřím, že naši zákazníci budou rozmanité kolekce vnímat jako krok dopředu,“ dodává Richter.

Nové logo je složeno ze dvou odlišných stylů písma, čímž značka upozorňuje na kreativitu, která se odráží v její tvorbě. Na rozdíl od jiných českých módních firem, Merino.Live kombinuje merino vlnu se stylovým designem. Oblečení tak zákazníci mohou nosit prakticky kamkoliv, od vysokohorských výšlapů až třeba na obchodní setkání v centru Prahy.

Kromě názvu a loga bude firma v rámci své marketingové komunikace využívat i odlišnou paletu barev. V té je zahrnut odstín oranžové, modré a černé. Za zpracováním nové identity stojí grafik Jan Buchtela ze studia Davis&Miller.

 

 

Merino.Live je česká módní značka, která se zabývá výrobou designového oblečení z merino vlny. V roce 2017 značku pod názvem Live Sweaters založil podnikatel Michal Richter.  Díky funkčním vlastnostem merino vlny a unikátnímu designu je oblečení vhodné jak na sportovní aktivity, tak na setkávání ve společnosti. Měkoučký materiál z plemena ovcí Merino si zájemci mohou na vlastní kůži vyzkoušet v Showroomu Londýnská 38 v Praze.

Zdroj:Michal Richter, Live Sweaters
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.


Související články
Ilustrativní obrázek

Automobilový průmysl podle ředitele Volkswagenu nepotřebuje finanční podporu

Ilustrativní obrázek

Kofola vzhledem k nouzovému stavu upravila podmínky valné hromady, hlasování o dividendě proběhne

Ilustrativní obrázek

Vláda omezila maloobchodní prodej, dopady do hospodaření Kofoly budou spíše omezené

Ilustrativní obrázek

Softwarová společnost SAP po nových opatřeních snížila výhled výnosů

Ilustrativní obrázek

Komentář CNS k jednomu z typů kyberútoků - sofistikovanost a znalost interního prostředí firmy

Ilustrativní obrázek

Pilulka se prvním dnem obchoduje na burzeČti více
Ilustrativní obrázek

Německá burza otevřela na záporné nule

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifické indexy poklesly

Ilustrativní obrázek

Německé akcie po otevření ztrácí

Ilustrativní obrázek

Asijské akcie se obchodovaly smíšeně

Ilustrativní obrázek

Komentář BHS k cenám pohonných hmot a ropy

Ilustrativní obrázek

Asijsko-pacifické indexy s rozdílnými výsledky

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.