Kurzy měn v obchodním modelu podle UBS

14:03 | wa pe | Diskuze

V následujícím přehledu naleznete nejnovější krátkodobé obchodní strategie pro měnové páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD, EUR/GBP a AUD/USD podle expertů z UBS.

Foto: Public Domain

 

EUR/USD:

Vzrůst z minulého týdne se nakonec ukázal mírnější, než se dalo očekávat. Pohyb o 450 pipů se částečně dá přičíst na vrub chybějící likviditě. UBS doporučuje i nadále obchodovat pár na krátko i přesto, že nad úrovní 1,0750 se jistě objeví množství kupujících.

 

USD/JPY:

Po páteční kladně vyznívající zprávě o zaměstnanosti v nezemědělských sektorech ve Spojených státech se zdá, že zvýšení základních úrokových sazeb FEdu v příštím týdnu již nic nestojí v cestě. Experti z UBS radí nakupovat po poklesu USD/JPY na úrovni 122,70/80 s limitním příkazem na 122,20.

 

GBP/USD, EUR/GBP:

Zájem obchodníků o daný pár byl v poslední době poněkud nižší a podstatnou měrou se nacházel ve vleku pohybů na párech EUR/GBP a EUR/USD. I přes rozčarování z kroků ECB se doporučuje obchodovat EUR/GBP na krátko. Prodávejte na 0,7200/10 se stopem na pátečním maximu 0,7250.  Prodávejte GBP/USD na 1,5120/30 se stopem nad 1,5170.

 

AUD/USD:

je aktuálně ve přesně středu pátečního rozpětí. Nad páteční rally na měnovém páru kroutili odborníci z UBS hlavou a jako možné vysvětlení uvedli všeobecné uzavírání dlouhých pozic na americkém dolaru. Až do oznámení dalších kroků FEDu v příštím týdnu zní doporučení UBS prodávat pár na krátko. Obchodujte především v rámci rally směrem na úrovni 0,7400 se stopem na 0,7470. Podpory se nachází na úrovních 0,7310; 0,7280 a 0,7190. Nová data k nezaměstnanosti by měla být zveřejněna ve čtvrtek.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.