Které důležité poznatky zazněly na Dni analytiků společnosti J C Penney Company Inc?

09:47 | Ne Ro | Diskuze

Paul Trussell, analytik z Deutsche Bank, se zúčastnil Dne analytiků společnosti J C Penney Company Inc a v této souvislosti konstatoval, že zmiňovaná společnost na uvedeném eventu představila svůj "snadno proveditelný" tříletý plán.

Foto: Tomasz Stasiuk

 

Trussellově optimismu lze tiše závidět, nicméně pesimisté potřebují znát více argumentů, aby se přesvědčili. Trussell s tímto beztak počítal, a proto uvedl výčet svých 10 poznatků, které si z eventu odnesl:

 

1. Cíle: Novým tříletým cílem společnosti je 3-4% složená roční míra růst tržeb, zvýšení marže o 75 až o 100 bodů, čistý příjem 450-500 miliónů USD a zisk na akcii 1,40-1,55 USD. To vše se jeví jakožto "proveditelné".

2. Přepravní trendy: Společnost již zaznamenává pozitivní přepravní trendy důsledkem nově integrovaných marketingových technik.

3. Loajalita: Nový věrnostní program společnosti již začal generovat 5% nárůst tržeb na jednoho zákazníka.

4. Privátní značky: Privátní značky stoupají u zákazníků na ceně a umožňují společnosti rychleji nabízet nové módní artikly.

5. Obchod v obchodě: Sephora a jiné tzv. obchody v obchodech, čili store-in-store, se mohou pochlubit vyššími tržbami přepočtenými na metr čtverečný. Společnost zvyšuje své úsilí právě v tomto segmentu.

6. Butiky nabízející i nadměrné velikosti: Společnost oznámila zavedení prodeje nadměrných velikostí v 500 obchodech.

7. Zařízení: Počáteční testy prodeje zařízení ve 22 obchodech sklidily úspěch a společnost hodlá rozšířit pokrytí zařízením v 500 obchodech na podzim tohoto roku.

8. Management/Partneři: Vedení podniku plánuje zvýšení produktivity svých obchodních partnerů, kteří se více zaměří na prodej a pomoc klientům.

9. Omnichannel a e-komerce: Koncentrace na mobilní a omnichanel marketing zůstává jednou z top priorit společnosti a vedení společnosti bude pokračovat v investicích tímto směrem.

10. Dodavatelský řetězec: Společnost JCPenney dělá i nadále pokroky ve zlepšování svého dodavatelského řetězce prostřednictvím lokalizace a modernizace celého procesu.

 

Akcie společnosti JCPenney zůstávají na doporučení "Buy" s nezměněnou cílovou cenou 12 USD.

 

Zdroj:BNZG, Redakce
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.