Které akcie na trhu v USA teď raději nekupovat?

04.10.2016 13:49 | wa pe | Diskuze

Akcie na trzích v USA se pohybují blízko svých absolutních maxim a některé tituly v příštím roce čeká jistá korekce. Kterým akciím se určitě vyhnout radí Mark Roberts z výzkumné společnosti Off Wall Street.

Foto: Rob Hurson

Některé akciové tituly čeká podle analytika Marka Robertse z Off Wall Street Research  v příštím roce hlubší korekce a to nejenom proto, že se akciové index v USA stále pohybují blízko svých absolutních maxim.

Core-Mark Holding (CORE)

Již dříve v tomto roce analytik varoval před distributorem potravin a tabáku Core-Mark Holding (CORE), který byl v ohrožení ze strany regulačních úřadů v USA.  Jen před měsícem společnost CORE skutečně přišla o kontrakt na zásobování 1110 obchodů Circle K Stores a její akcie oslabily z oblasti kolem 45 USD na 36 USD za akcii.  Ztráta důležitého kontraktu ve prospěch McLane, která je součástí Berksire Hathaway, podle představitelů CORE nenaznačuje počátek cenové války mezi distribučními společnostmi.  Jiného názoru je Roberts, který se domnívá, že ztráty akcií CORE se zastaví teprve na úrovni 27 USD.

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.