Které akcie budou nejvíce profitovat z daňové reformy v USA?

08:50 | wa pe | Diskuze

Analytici Deutsche Bank vytipovali pětici akciových titulů, která by měla výrazně posílit v reakci na chystanou daňovou reformu v USA. Které akcie budou příležitostí pro Vaše investice? 

Ilustrativní obrázek
Foto: Public Domain

Abbott Laboratories

V sektoru zdravotní péče vykazuje solidní růstový potenciál Abbott Laboratories (NYSE: ABT). Mezi její produkty patří generická léčiva proti zevní sekretorické insuficienci slinivky břišní, syndromu dráždivého střeva, nemocem žlučníku, gynekologickým potížím, ale vyrábí také hormonální terapie a léky proti migréně či zánětlivým, kardiovaskulárním či metabolickým obtížím.

Analytici Deustche Bank očekávají na titulu dosažení cílové ceny 62 USD, zatímco průměr analytických týmů na Wall Street činí 61,47 USD.

Corning

Společnost Corning hrála v 90. letech významnou úlohu ve vývoji systémů využívajících optické kabely.  Zaměřuje se na vývoj a produkci speciálních materiálů využívajících sklo či keramiku.  

V Deutsche Bank předpokládají cílovou cenu 35 USD, zatímco průměr analytických týmů činí 31,21 USD.

General Motors

Největší automobilka v USA by měla profitovat z obnovy vozového parku po letošních hurikánech. Mezi vyráběnými značkami najdeme Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Holden, Baojun, Jiefang a Wuling. 

V Deutsche Bank na titulu očekávají dosažení ceny 52 USD, zatímco Wall Street je v průměru méně optimistická na hladině 47,21 USD.

Lockheed Martin

Na poli letectví a zbrojního průmyslu se jedná o jeden z nejbezpečnějších akciových titulů s dobrými vyhlídkami do budoucna, pokud se potvrdí aktuální očekávání dalšího růstu výdajů na obranu jak v USA, tak v zahraničí.   

Analytici Deutsche Bank na titulu očekávají cílovou cenu 340 USD, zatímco průměr na Wall Street obnáší 328,85 USD. 

Micron Technology

Výrobce polovodičových součástek Micron není třeba obšírně představovat. Mezi jeho produkty najdeme paměti DRAM, NAND, NOR flash, ale i klasické pevné disky, mechaniky a další IT řešení.  

V Deutsche Bank předpokládají na titulu růst akcií až na 55 USD, zatímco průměr analytických týmů činí 53,64 USD.   

 

Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.