Komerční banka doporučuje k nákupu akcie Michelin

16:34 | Redakce W4T | Diskuze

Akcie Michelin od konce listopadu vlivem globálního prostředí klesly o téměř 14 %. Vzhledem k příznivým fundamentům i charakteru podnikání se nám zdá být investice do akcie Michelin jako zajímavá. Proto jsme se rozhodli otevřít krátkodobé nákupní doporučení s cílovou cenou 95 EUR za kus, uvání analitici Komeční banky. 

 

Společnosti by měly pomáhat zlepšující se marže, aktivity orientované především na segment výměny opotřebovaných pneumatik a pomoci by měla i restrukturalizace divize nákladních pneu a investice do distribučních kanálů. Krátkodobou cílovou cenu pro akcie Michelin stanovujeme na 95 EUR. Investiční horizont stanovujeme na tři měsíce a stop loss pokyn na 75 EUR. Potenciální zisk z našeho doporučení tak je oproti poslední ceně akcií Michelin 16,0 %, potenciální ztráta 14,6 %, uvádí dále dnešní zpráva KB.

Zdroj:Komerční banka
Líbil se vám článek?
+0 / -0
Odeslat článek e-mailem
Diskuze
Vstoupit do diskuze
V diskuzi zatím není žádný komentář. Buďte první, kdo bude komentovat.

Portál W4T.CZ používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto webových stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení. Více informací naleznete zde.